Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś kanał/stream dobrego fioleta? Najlepiej polskiego, ale angielski tyż ujdzie. Kanały na youtube to prawie same zbiory najlepszych rozgrywek, a mi chodzi bardziej o pokaz normalnej gry, a nie tych najbardziej fartownych.

#wot
  • 25
@FireDash Ewentualnie Hash. 50% polaka, 50% brytola, 50% niemca. Prawdziwy człowiek renesansu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z polskich nie polecam nikogo (oprócz Deski z Fame'u), bo po prostu nie.
@shox: Orzanela oglądalem dwukrotnie i zawsze jego stream opierał się na bólu dupy skierowanym do artylerii albo graczy z jego drużyny. Jasne, gra dobrze, ale jak dla mnie to średnia rozrywka patrzeć jak ktoś się frustruje z powodu gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FeniEnt: Na tym właśnie polega jego stream. Można mieć z tego ubaw jak się go ogląda, fajnie przeklina po rumuńsku. #!$%@? mati #pdk. Czasami tego nie da się wytrzymać, ale co poradzisz. Jeżeli ty czegoś nie lubisz, to nie oznacza że ktoś inny tak samo, wręcz przeciwnie. Każdy streamer czasami się frustruje jak dostanie prezent z nieba. @Emes91 coś o tym wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeniEnt: Żaden z zagranicznych streamerów nie przejawia spokoju. Jak któryś się #!$%@? to: Hash klnie na team z typowym akcentem brytola, Orzanel #!$%@? mati na artę, quickbaby jest zaś jakimś #!$%@? lamusem, którego w ogóle nie da się oglądać bo zasypiam (serio). Jest też SirFoch, który czasami odjebuje takie poematy na streamie, że jego mam ochotę wyłączyć wcześniej niż Orzanela.

Chcesz ogarniętego zagranicznego? Anfield_US.
@shox: Oglądam najwyżej Circona albo Zevena. Circon się też wkurza, ale Orzanel wkurzony jest cały czas. A Zeven? Zeven jest spokojny, nieważne co się dzieje. Podchodzi do tego tak jak ja - to tylko gra. Tylko gdy mi zaczyna ciśnienie skakać, to wciskam alt-f4, a on stream ciągnie. Za to wielki szacun do niego.