Wpis z mikrobloga

Pamiętam że wiele lat temu grałem w to jeszcze zanim miałem w domu neta :D Zapieprzało się do kawiarenki internetowej żeby zagrać w OGame'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eh, zacząłem grę na Uni3. Stworzyłem wraz z paroma osobami za gówniarza jeden z topowych sojuszów, ale i tak po chyba 5 czy 6 latach się wszystko posypało przez ten gówniany update. To była pierwsza i ostatnia gra, w której brałem udział na zlotach na żywo jako jeszcze nieletni. :P

I te szpiegostwo wszechobecne... Gość pół roku gra kolegę, jeździ na zloty, a później się okazuje, że jest szpiegiem wrogiego sojuszu. :D
  • Odpowiedz
@Famina: UNI 16 i 21 i późniejsze nowsze, nie pamiętam nawet bo aż tak wkręcona nie byłam, chociaż kilka moonów i ST było ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba 2 bany za niewinność zaliczone :P


A no i nie zapomnę tych telefonów o 5 rano "Ziooomalaa net mi zdechł a falanga leciiiiiiiiiiiiiii... Mogę wpaść?" ()
  • Odpowiedz
@Famina: Oj grało się jakieś 10 lat temu w czasach liceum na Universum 11 razem z kumplami z klasy. To była moja pierwsza gra mmo/online w jaką grałem (a może Runescape było wcześniej? nie pamiętam). Kiedyś nie było smartfonów, więc spoglądało się na zegarek kiedy w trakcie lekcji wyjść niby do toalety, a tak naprawdę to do czytelni w nadziei że jest jakiś wolny komputer.
  • Odpowiedz