Wpis z mikrobloga

Cześć.
Czy byłby ktoś zainteresowany kupnem ramy Giant Defy 3? Wygląda jak na poniższym obrazku, faktyczne zdjęcia podesłałbym ewentualnym zainteresowanym tylko najpierw musiałbym trochę rower umyć ;).
O samej ramie i rowerze. Kupiony rok temu w lipcu. Szosy bardzo się chciało, zabrakło chłodnej głowy plus nieco sprzedawca wpuścił w maliny i stało się tak, że mam rower za duży. Teraz mam możliwość kupienia ramy dobrej dla mnie, ale najpierw muszę się pozbyć tej. Gdyby nie rozmiar, to nawet nie myślałbym i sprzedaży.

Rozmiar M/L.
http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/defy.3/17675/73833/#geometry

Przebieg około 2000km, raczej bez większych rys, ale wiadomo, ślady użytkowania się znajdą. Cała, nieuszkodzona, niebita:P. Sprzedawałbym taki zestaw: rama+widelec ze sterami+sztyca+mostek.

Cena... I tu mam największy problem, nie wiem jak taką ramę wycenić. 1300zł to cena z kosmosu czy zrobiłbym komuś prezent?

#rower #szosa
filftp - Cześć.
Czy byłby ktoś zainteresowany kupnem ramy Giant Defy 3? Wygląda jak ...

źródło: comment_AyEEYWGpzvn3OrDmqlTSUnV1WfvBNeEp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@filftp: Jak w dobrym stanie, i model z 2014, to myślę, że zapłaciłbym ze 1600-2000 PLN w zależności od umiejętności targowania się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak mocno tracą na wartości w Polsce. No ale niestety rama dla mnie nieco za duża, potrzebowałbym około 52-53 cm, a Twoja ma 56cm. (,)
  • Odpowiedz