Wpis z mikrobloga

PES6, na screenie piłkarz Adriano nie do zatrzymania w tej grze. Pamiętam że na "osiedlowych turniejach" był zakaz gry Interem/wystawiania Adriano w pierwszym składzie. Kto pamięta czas gdy PES zjadał FIFĘ, daje plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Artykuł o tym: http://www.balls.ie/football/made-adriano-damn-good-pro-evo-statistical-analysis/147650 (ENG)
ps.2. Mocny smutek ze jego kariera tak się skończyła :( Był to też mój ulubiony piłkarz ówcześnie, z zadatkami do stania się prawdziwą legendą, ale poniósł go melanż..

#pilkanozna #gry #pes #proevolutionsoccer #adriano
Hejtel - PES6, na screenie piłkarz Adriano nie do zatrzymania w tej grze. Pamiętam że...

źródło: comment_m8Kk4Tm1uP10WHyuE9sVxEBOEbwEw9cq.jpg

Pobierz
  • 28
@fantamarena: Ale turnieje LANowe w PESa są cały czas, z tego co mi wiadomo z frekwencją nie jest źle, ostatnio nawet ruszyło się coś z oficjalnymi Mistrzostwami Polski, gdzie zwycięzca miał potem reprezentować nas w międzynarodowym turnieju, gdzie od kilku ładnych lat nei można się było wydawcy doprosić o organizację takowego turnieju. Jeszcze kilka lat temu (PES 2012 i 2013) jeździłem po turniejach, łupałem sporo i poznałem sporo ludzi ze sceny
  • 0
@Nieprzyjemnie: dokładnie. Mi się to bardzo podobało bo obchodziło od schematu wstawiania do składu najszybszych czarnuchy. Często wystarczyło ze ktoś był poprostu wysoki i umiał się zostawiać i naprawdę dało się wtedy gościem zrobić różnice, nie tylko przy straceniu piłek ale i przy walce o pozycję
@Dawidinho8: haha, Park Chu Younga też miałem w karierze Ajaksem Amsterdam :D I zgadza się, grałem w sumie tylko karierę menedżera. Z zawodników to dobry był jeszcze Micah Richards, Barnetta, Aissati i kojarzę takiego malutkiego Irańczyka, którego często kupowałem (chyba zawsze był rezerwowym, ale często w niego inwestowałem) i biegał chyba na prawej obronie z przyspieszeniem +90 i nazywał się Kaebi :D Super kariery Ajaksem czy Lyonem, dłuuugie godziny spędzone przy
@przebos: Aissati, tak! Przypomniałeś mi, mój pierwszy zakup ZAWSZE. Świetnie na środku pomocy się spisywał. Fajny techniczny strzał miał. A Park Chu Young na skrzydle u mnie zawsze wymiatał. :)
Reszty nie kojarzę z tych co wymieniłeś, ale zawsze kupowałem Mertesackera na obronę, Akinfeeva na bramkę (wtedy nazwiska jeszcze w zasadzie nie znane, tak jak Aguero :D ), a z domyślnych zawodników z kariery zostawiałem Jaricia, baardzo dobry technicznie się robił,