Wpis z mikrobloga

Dzisiaj gadałem z koleżanką o tym jak to założyłem konto na #badoo , ta mnie ostrzegła żebym uważał na "sekretne komentarze" od lasek, bo wystarczy że jakaś idiotka doda mi coś niepochlebnego i wszystkie loszki będą omijać mój profil na kilometr. Przypomina to trochę historie z UK gdzie wystarczy, że jakaś locha oskarży cię o gwałt i idziesz z automatu do kicia. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony tym że takie coś w ogóle istnieje. Poszedłem do niej i faktycznie mówiła prawdę. Zastanawia mnie czemu faceci nie mają takiej możliwości, pachnie mi tu #dyskryminacjamezczyzn
Instynkt - Dzisiaj gadałem z koleżanką o tym jak to założyłem konto na #badoo , ta mn...

źródło: comment_zCzxlBRMJqWGKfNIUBFmvr1RpR4lFNSi.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@CamelCase: nie, dlatego osoba obgadana przez sekretny komentarz powinna o tym wiedzieć i komentarze powinny przechodzić jakąś moderację, żeby nikt nie rzucał szmatami. miałam konto na badoo i ta opcja mi się przydała. komentarze były sensowne i o dziwo często miłe.
  • Odpowiedz
@demika: Cóż, ja nigdy nie miałem konta na badoo, ale nie mam wątpliwości że taki system daje ogromne pole do nadużyć. I nie chodzi mi tu o wyzwiska, tylko o zamieszczanie nieprawdziwych informacji. Żaden moderator tego nie jest w stanie zweryfikować. Być może parę razy sama zrezygnowałaś z kogoś po przeczytaniu kłamliwego komentarza. Nigdy się nie dowiesz. Nie ma wszak bardziej mściwej istoty niż odrzucona kobieta.
  • Odpowiedz
@CamelCase: większość chłopaków nie ma żadnych komentarzy, panowie "szukam fajnej dupy na seks" mają ich sporo i zwykle niepochlebnych. dziewczyny najczęściej piszą, że chłopak kłamie o studiach, pracy albo wkleja zdjęcia ciała z neta.
  • Odpowiedz