Wpis z mikrobloga

SMS od jednego z pracownikow:
Siema piotku przepraszam cie nie jestem wstanie przyjsc do roboty wczoraj przy balowalem na grillu u Moniki rodzicow nie nadaje sie do pracy bo trzyma mnie jeszcze alkohol i od rana latam do kibla dlatego nie gniewaj sie ale nie jestem wstanie. wrocilismy o pierwszej w nocy do domu . piotku wiedzialem o samolocie ale nie przypuszczalem ze mnie tak wiedznie i bendzie mnie tak trzymalo dlugo alkohol przepraszam was za moje zachowanie ale nie moglem odmowic przyszlym tesciom pisze z netu maciek sory
Ja #!$%@?, tak się zagotowałam że musiałem to gdzieś pokazać
#patologiazewsi #bekazpatologi #pracbaza
  • 46
  • Odpowiedz
@UrkuBurku: czarna robota, które nikt nie chce robic i ty sie #!$%@? dziwisz, ze masz pracownikow najnzszego sortu, ktorzy prace olewaja xD
Znam takich januszy, co do magazynow pod warszawa zatrudniaja pijaczkow, bonikt inny nie przyjdze za kasemnejsza, niz na kasie w biedrze. A potem wielkie zdziwienie, ze ktos nie przychodz, albo co #!$%@? / #!$%@?.
Odwieczna beka z januszybiznesu.
  • Odpowiedz
  • 0
@frogfoot: to co miriony płacić komuś kto robi najprostsza robotę, bo jest takim matołem ze wszystko potrafi zepsuć? Juz prawko stracił jakiś czas temu za alkohol, ba w gazetach o tym pisali jak się #!$%@?ł xd
  • Odpowiedz
@UrkuBurku: Jeden z tych moich znajomych januszy biznesu poszedl w koncu po rozum do glowy i zamiast zatrudniac 3 pijaczkow woli zatrudnic dwoch w miare normalnych (prostych, niewyksztalconych, ale nie patola). Placi im oczywiscie odpowiednio wiecej, niz pijaczkom, ale efekty pracy i sumiennosc wieksza. Pomysl nad tym.
  • Odpowiedz
@UrkuBurku: Jeśli jest zatrudniony na umowie o pracę to może 4 razy w roku zadzwonić i wziąć urlop na żądanie. Ja bym się raczej nie #!$%@?ł z jakimś przepraszam. No chyba że ma śmieciówkę?
  • Odpowiedz