Wpis z mikrobloga

#pytanie:


#truestory:
0. Bądź mną
1. Idziesz dziś do fotografa, żeby sobie zrobić zdjęcie do dowodu.
2. Zauważ, że zarastasz tak bardzo, że zaraz będziesz mieć "monobrew".
3. Postanów naprawić to w czasie golenia.
4. Ręka Ci drży i golisz 1/5 prawej brwi.
5. #!$%@?łem, #!$%@?.jp
4. Próbuj naprawić symetrię twarzy goląc mniej-więcej tyle samo lewej brwi.
7. To się nie mogło udać.
6. #!$%@? brwi odejmują Ci ostatni punkt w skali i teraz jesteś 1/10
8. Postanów nie wychodzić z domu, aż odrosną brwi; dowód w tym czasie raczej nie będzie Ci potrzebny

#przegryw
  • 79
Cytowany tekst...> 3. Postanów naprawić to w czasie golenia.

4. Ręka Ci drży i golisz 1/5 prawej brwi.

5. #!$%@?łem, #!$%@?.jp

4. Próbuj naprawić symetrię twarzy goląc mniej-więcej tyle samo lewej brwi.

7. To się nie mogło udać.

6. #!$%@? brwi odejmują Ci ostatni punkt w skali i teraz jesteś 1/10

8. Postanów nie wychodzić z domu, aż odrosną brwi; dowód w tym czasie raczej nie bę


@Romantyczny_widelec:
@Romantyczny_widelec: W czasach gimbazy, mój kolega Dariusz miał podobny problem. Aczkolwiek nie regulował monobrwi, lecz chciał zrobić sobie takie "nacięcia" (https://c1.staticflickr.com/5/4020/4337924608_a30900cd42.jpg). Niestety coś poszło nie tak i zgolił zbyt duży fragment. Jako że inteligencja nie była jedną z jego mocnych stron, tak też jego sposobem na rozwiązanie tego problemu było nietuzinkowe - postanowił zgolić całą brew. Niestety po spojrzeniu w lustro okazało się, że z jedną brwią nie jest wcale
@benyHOT: ciesz się, że poznałeś taką osobę w gimbazie a nie studbazie. pewnego ranka po srogim melanżu budzą się wszyscy co nie zdołali doczłapać się do swojego mieszkania.... i ukazuje się współlokator prawie bez brwi i bez 1/3 włosów na głowie. w życiu się tak nie uśmiałem i w życiu też się tak nie stresowałem paląc fajka przez najbliższy tydzień. strach wynikał z tego, że nie mogłem na niego patrzeć nie