Wpis z mikrobloga

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
No cóż, dzisiaj padła pierwsza próba wyjścia z przegrywu, która zakończyła się oczywiście totalną klapą. Zagadałem do fajnej kelnerki w restauracji na zasadzie:
- Hej, mógłbym Cię prosić na chwilkę tam (trochę dalej od hałasu i wszystkiego).
- Ale mnie.
- No tak (tutaj uśmiech)
Przechodzimy dalej...
- Słuchaj, mogłabyś mi dać swój numer?
- No chyba nie.
- A może jednak ;)
- Nie nie.
- A dlaczego?
- Mam chłopaka
(i tutaj d-------m tekst, który tą rozmowę totalnie s--------ł)
- Ale nic nie musi wiedzieć
- A to tak nie będziemy rozmawiać (tonem oburzonym)

Wiem że mocno z------m. Ale najfajniejsze było to uczucie, że nie bałem się samego podejścia a podjęcia decyzji o podejściu. Ten mój z-----y tekst zamykający, miał być "śmieszkowaty" ale zapewne z mojego spięcia wyszło "na poważnie" :(

Teraz wiem, że powinienem powiedzieć, że przecież danie numeru telefonu to nie jest nic złego czy coś podobnego, ale podszedłem do niej na totalnym spontanie, żeby za dużo nie myśleć i żeby s---------a nie zatrzymała mnie na miejscu. Chciałem się po prostu przełamać.

Ogólnie trochę zabolało ale tego się spodziewałem. Ważne jest to, żeby wyciągać wnioski przed następnym zagadaniem do jakiejś dziewczyny.

I takie pytanie: co Wy byście powiedzieli po tekście dziewczyny, że ma chłopaka?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maly_bialy_mis:
-mam chlopaka
- a ja nie jestem zazdrosny

Mi ten tekst kiedys wypalil i troszke podzialalem. Pamietaj ze to ze tak powiedziala to nie znaczy ze tak jest;) jak juz zagadujesz do przypadkowych dziewczyn to zrob 'zawody' bierz jakiegos ogarnietego kumpla idzcie do galerii czy gdzie tam wasze karynki sie mnożą i niech Ci wskazuje do ktorej masz zagadac i idziesz bez zastanowienia. Jak stchurzysz to 10-15 pompek.
  • Odpowiedz
@maly_bialy_mis: rada na przyszlosc - jak ci się podoba kelnerka to napisz swój numer na kartce, dopisz "milego dnia" i swoje imie i jej daj z uśmiechem, warto tez powiedzieć jakieś "proszę, do zobaczenia" albo cos w ten deseń. dziewczyna się ucieszy, nie wyjdziesz na s---------e życiową jak w tej sytuacji. jeśli różowy pasek mówi ci ze ma chlopaka to powiedz jej ze ci się spodobala, podziekuj i odejdz bo
  • Odpowiedz
@maly_bialy_mis: ta dziewczyna to jakiś achivement? Podszedłeś do ładnej dziewczyny, nie zapytałeś o imię, nic o niej nie wiesz, a już pchasz sie po numer, wiec nie dziw się, że zareagowała jak na namolnego ankietera, który jej będzie spamował smsami.

Powodzenia z wychodzenia z przegrywu, ale na przyszłość nie myśl o tym jako zadaniu do zaliczenia.
  • Odpowiedz
jestes zwyklym zjebem, obrzydliwe jest mowic coś takiego


@wiecejnizjednozwierze:
Hmmm spróbuj podejść do jakiegoś fajnego chłopaka pierwszy raz w życiu i nie p--------ć czegoś głupiego :P
Aczkolwiek dzięki i za taką opinię. Mogę lepiej zrozumieć tą drugą stronę. Czy jestem zjebem? Pewnie tak, bo nie umiem gadać z kobietami
  • Odpowiedz