Wpis z mikrobloga

4 lata w związku z #rozowypasek. Zrywam po kłótni, padają mocne słowa. Na następny dzień impreza na której mnie nie ma. Poznaje typa podobnego do mnie. Po imprezie się całuje. Kilka dni później mówi ze nie wie co do mnie czuje. Miesiąc jej spotkań z typem i mojego błagania o powrót i wyznawania miłości. Jak się nie odzywam to jej mnie brakuje a jak się odzywam to leci do tamtego. Zależy jej na dwóch. Sama nie wie co czuje. Różowy lvl 24.

I kto mi powie ze one są normalne..

Mieliśmy zerwać kontakt ale się przymila by za chwilę i tak być na mnie zła i mówić że woli tamtego. Jak się nie odzywam to dystansuje tamtego i spedza z nim czas dla zabicia nudy.
#tfwnogf
  • 70
@krul_cyganuf: ja to wiem. Siedziałem trochę w temacie podrywania. Ale jak byłem w związku to po czasie odouscilen gdyż myślałem ze jestem taki super podrywacz ze sam sobie poradzę juz. No i #!$%@? dużo rzeczy. A teraz to piaskowanie.. Pod wpływem emocji
@factoryoffaith: jak ja chce to ona woli jego. Jak ja nie chce i przestaje się odzywać to jednak myśli ze chciała by wrócić. Ale jak tylko się spotykamy to jest zdenerwowana na mnie i mówi że już nie chce 'chyba'
@Khoney: Miej jaja koleś. Wiem jak to jest. Przyzwyczajasz się do laski, więc zaczynasz ją olewać, a jak ją stracisz to nagle robi Ci się przykro, bo w sumie się przyzwyczaiłeś, a teraz ktoś inny ją obraca, wyobrażasz to sobie, myślisz o tym, że jeszcze niedawno to byłeś Ty i robi Ci się jeszcze bardziej przykro. To minie, uwierz, przerabiałem to już kilka razy. Nawet jeśli rozstawałem się z dziewczyną, bo
@bambambam: dokładnie jest tak jak piszesz. Ja sobie często to uswiadamiam ze sytuacja nie jest tego warta by poświęcać na nią swoją energię. Ale przychodzą momenty zwątpienia i dlatego napisałem tutaj. Teraz znowu mi lepiej i będę miał siłę na trochę czasu.
@Khoney: Wiem, że ciężko jest zostać samemu po tak długim związku. Mój najdłuższy trwał 2 lata i było #!$%@?. Ale im dłużej w to brniesz tym trudniej Ci będzie później z tego wyjść. Pogódź się z tym, że nie masz już dziewczyny i rozejrzyj się dookoła, bo potencjalnych kandydatek jest więcej niż mógłbyś pomyśleć ;)
@Khoney: no. Najbardziej dziwi mnie to, ze laski za pedofilie nie zamkneli, bo skoro po 4 latach zwiazku dalej zachowujesz sie jak gimbus to musieliscie zaczać gdy byłem min. w 6. klasie podstawówki