Wpis z mikrobloga

4 lata w związku z #rozowypasek. Zrywam po kłótni, padają mocne słowa. Na następny dzień impreza na której mnie nie ma. Poznaje typa podobnego do mnie. Po imprezie się całuje. Kilka dni później mówi ze nie wie co do mnie czuje. Miesiąc jej spotkań z typem i mojego błagania o powrót i wyznawania miłości. Jak się nie odzywam to jej mnie brakuje a jak się odzywam to leci do tamtego. Zależy jej na dwóch. Sama nie wie co czuje. Różowy lvl 24.

I kto mi powie ze one są normalne..

Mieliśmy zerwać kontakt ale się przymila by za chwilę i tak być na mnie zła i mówić że woli tamtego. Jak się nie odzywam to dystansuje tamtego i spedza z nim czas dla zabicia nudy.
#tfwnogf
  • 70
@Khoney: może chcę Cię po prostu przetrzymać, też jej szkoda czasu, przez który byliście razem. Jeżeli spotyka się z innym, to już nie warto zawracać sobie głowy. Sama stwierdziła, że nie ma co się odwracać za siebie. Ty też tego nie rób.

Znajdziesz sobie inną dziewczynę!
@danielet: ona nie kocha w tej chwili żadnego. Ten tekst tez znam. Zakochana była we mnie po uszy. Zawsze za mną latala jak pies, a ja uwierzyłem w takie bajeczki ze jestem jedyny i najważniejszy i przestałem się starać.

@zielony_sad: szkoda jej czasu bo to mówiła. Spotyka się z innym jak ja jestem na jej skinienie. Jak ja się nie odzywam to ona jemu nie robi nadzieji chociaż nadal spotyka
@eMDe: ta myślałem ze się zmieniła ze na początku taka była. Później seria moich błędów. Nie dbanie o związek i proszę bardzo. Teraz coraz bardziej wkreca się w tego typa. Tyle że mam nadzieje ze nic im nie wyjdzie xD

@paweuu: miałem do niej zaufanie. Kobiety mają ramy w głowach. Skoro zerwalem to poczuła ze jest wolna i tyle. Miłości juz prawie nie było..
@Khoney Aj tam chłopie nwm ile lat masz ale jak mniej niż 40 to młody jesteś i nie marnuj czasu na takie smenty :D Ułóż sobie życie, żyj pełnią, rozwijaj pasje i tyle, sama przyleci ale wtedy będziesz już miał na nią wywalone jaja :P

Szanuj się kolego i nie trać na nią czasu bo jak widać za trudna i skomplikowana to ona nie była :D