Wpis z mikrobloga

Prawie wszyscy tutaj piszą że WK na sterydach i nie ma innej możliwości a ja chciałbym żebyście zanim będziecie tak pewni że ktoś bierze zastanowili się nad kilkoma rzeczami. Sądze że nie doceniacie czyjegoś STAŻU i GENETYKI ale przede wszystkim STAŻU np. taki Robercik #!$%@? już ~8 lat Owca na poważnie 4 lata ale przed tym już coś tam ćwiczył i na pewno miał bardzo dobre podstawy. Ilu znacie ludzi którzy tak długo regularnie ciężko trenują? Ok zaraz ktoś mi pewnie powie że Robercik przez ostatnie pół roku zrobił zbyt duży progres żeby był naturalem - i tu pojawia się kolejna kwestia waszej nie obiektywnej oceny bo on jak ważył ok. 107kg i był zalanym świniakiem to nikt go o sterydy nie podejrzewał a wtedy miał przynajmniej tyle samo albo i więcej mięśni niż ma teraz a jak redukował do SKRAJNIE niskiego poziomu tkanki tłuszczowej to stracił sporo masy mięśniowej i siły i teraz na reversie odbudował to w miarę szybko bo on już te mięśnie miał wcześniej i jak mówił nie takie ciężary już dzwigał a pamięć mięśniowa jest faktem potwierdzonym badaniami. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jaką iluzje bycia większym niż się jest stwarza niski bf% dodatkowo manipulacja zdjęciami na których ta sama osoba może wyjść niesamowicie jeżeli chodzi o sylwetkę a na drugim naprawdę przeciętnie. Jeżeli chodzi o genetykę to ma ona ogromne znaczenie w każdym aspekcie życia - również w budowaniu sylwetki.Świetnym przykładem tego jak ważna jest genetyka jest Usain Bolt który w wieku 15 lat bez specjalnego treningu byłby szybszy niż człowiek z przeciętna genetyką biorący duże dawki koksu i trenujący sprint latami. Podałem ten przykład nie dlatego bo twierdzę że Robercik ma elitarną genetyke bo ma pewnie tylko trochę ponad przeciętną ale abyście się zastanowili bo ten temat jest trochę pomijany w kulturystyce i często są komentarze typu "nie da się coś takiego osiągnać naturalnie" i być może dla ciebie, mnie, oraz osoby piszącej ten komentarz jest to prawdą ale dla jakiegoś tam gościa juz nie ponieważ genetyka. Kolejna sprawa jest taka że przed zrobieniem badań ludzie pisali żeby zrobili badania a jak już je zrobili to hejterzy napisali że oszukiwali i tak jest nie tylko z WK ale również np. CT Fletcher podobna sytuacja - wniosek ludzie i tak widzą to co chcą i cokolwiek by nie zrobili żeby im udowodnić to i tak bez znaczenia. Na koniec chciałem napisać że nie twierdzę że ten jest naturalny a ten nie bo tego nigdy nie można być w 100% pewnym ale postarajcie się spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy.
#silownia #mikrokoksy #warszawskikoks
  • 13
  • Odpowiedz
@leehero: haha 4 lata to długi staż? Potem już nie czytałem nawet. Jak wierzysz, że to wszystko naturalnie to tak trenuj i zobacz za 4 lata jak wyglądasz, jak się super pięknie idealnie postarasz to bedziesz miał 15% ich efektów.
  • Odpowiedz
@leehero:
Zaraz się dowiem że Kali Muscles jest #natty a formę taką zrobił w więzieniu #!$%@?ąc ręcznikami. CT i jego teoria o tym że nie ma takiego czegoś jak przetrenowanie, no na #!$%@? koksie to na pewno, tematu jego monstrualnych łap nawet nie poruszam. Musisz być bardzo naiwny skoro nie widzisz tego jak przemysł i "sławni juTuberzy" wciskają ciemnotę byle się sprzedać.
  • Odpowiedz
Naturale? Bo igły mieli z bambusa? To, że ktoś bierze koks to jego sprawa. Jeśli jednak ktoś robi z siebie naturala i robi tym samym ludzi w ciula, no to sorry.

1.Ciazdko, który przyznał się do brania prohormonów.(notabene dlatego, że wyszły na jaw jego wpisy z sfd i aukcje z allegro i został przyparty do muru) Nie biorąc ich od pewnego czasu, zadeklarował naturalność. Jeśli prostytutka przestanie uprawiać seks na miesiąc, to
  • Odpowiedz
@MackONE_: Ja absolutnie nie twierdzę że nikt nie jest "fake natty" ale trzeba być idiotą żeby myśleć że wszyscy są na koksie bo tak nie jest.
@Suszi88: Tak jak napisałem być może nie będę miał takich efektów za x lat co nie znaczy ze ktoś z lepszą genetyką nie może.
  • Odpowiedz
@dziki_wunsz: To nie jest gino.
Gówno prawda że nie da się zejść do takiego bf https://www.youtube.com/watch?v=-QrPK9fC4PM tu masz gościa co ma jeszcze niższy poziom a chyba nie powiesz mi że bez koksu nie możliwe. Co właśnie należy rozważać czy możliwe naturalnie to masa mięśniowa a nie poziom bf.
Mieli lekkie progresy siłowe na początku redukcji ale z czasem każdy z nich tracił i to sporo.
Przybrał 19 kilo z czego 5
  • Odpowiedz