Wpis z mikrobloga

@szarley: ależ mnie to nawet nie przeszkadza. bardziej bawi to "profesjonalne" podejście do tematu :D

w pracy dziś kolega mi powiedział, że na yt jest sporo filmików jak obcokrajowcy wyrywają laski na ulicach kraków i niby w krótkim czasie pany robią kąt rozwarty.
ależ mnie to nawet nie przeszkadza. bardziej bawi to "profesjonalne" podejście do tematu :D


@closetmonster: gdybyś widziała ile jest książek, for, poradników, kursów na temat PUA to byś się za głowę złapała. :)

Manipulacja kobietami i przewidywanie ich zachowań dzięki tym kursom jest tak ogromna, że czasami ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.
@cheddar: niestety dla kobiet rezultaty jakie przychodzą po przeczytaniu kilku artykułów na temat PUA są ogromne.

Kiedyś zainteresowałem się tym trochę ale w kwestii samej manipulacji i badania zachowań kobiet(bo PUA to tak naprawdę nie są kursy w stylu ,,a teraz przychodzisz do dziewczyny i walisz takim tekstem") i podczas rozmów z kobietami w klubach, imprezach, szkole sam czasami nie wierzyłem jakie to zarazem skomplikowane i proste.

Chociaż to raczej dobre
@Vojak: nigdy nie słyszałam o PUA, więc z ciekawości poszukam więcej informacji na ten temat. Zdaję sobie sprawę, ze sa nieśmiali faceci którzy mogą miec problem z poznawaniem i utrzymywaniem kontaktów z kobietami. Jednak robienie z guru gościa który niby potrafi wyrwać "dupę" na ulicy, robienie z tego wykładu i bawienie sie potem w gameday na ulicach Krakowa uważam za conajmniej śmieszne. Nie sądziłam ze trzeba robić z tego wielkie polowanie.
@closetmonster: Faceci z tego kanału na youtubie sprzedają poradniki PUA więc wykład był pewnie tylko formą reklamy albo dodatkowego zarobku, płatna prezentacja dla zainteresowanych. Nie bagatelizuj "różowymi którym nie zależy na związku", kobiet statystycznie łatwiej o seks zwłaszcza kiedy pomimo równouprawienia nadal pewnie z 90+ facetów musi inicjowac umawianie się, kontakt itd.