Wpis z mikrobloga

Po tygodniu jedzenia tostów masz ich dość.


@WapniakZJury: od 25 lat #!$%@? na śniadanie i kolację kanapki z serem i szynką i nieszczególnie mi zbrzydły, a Ty mówisz gościowi, że będzie mieć dosyć pysznych, chrupiących tostów.

@Etykieta: nawet jak Ci się na chwilę przejedzą, to potem i tak zatęsknisz. Mieć taki toster, to jak wygrać z rakiem, gratuluję.
@Etykieta: Też kupiłem toster na 4tym roku studiów. Na 5tym roku #!$%@?łem już tylko tosty. Dziennie zjadałem wielką torbę chleba tostowego i z pół kilo źółtego sera i butelkę keczupu pikantnego pudliszki. Żeby mi się nie znudziło jedzenie tostów eksperymentowałem z różnymi wkładami, raz szynka z indyka, czasem z kiełbą, czasem z ogórkiem albo ząbkiem czosnku. Byłem szczęśliwy. Dopóki nie znałem sobie sprawy, że w półtora roku przytyłem 15 kg i
@Jaszczurovsky: można być uczulonym na mleko a to się średnio łączy z #!$%@? pól kilo sera dziennie, long story short, uczulenie zaostrza się z czasem, układ pokarmowy przestaje cokolwiek ogarniać, w końcu występują objawy astmy. Generalnie alergie pokarmowe walą również po całości w drogi oddechowe - zatoki, śluzówki w nosie, płuca. Zaczyna się chodzić po lekarzach, dostaje się torbę sterydów do #!$%@? bo oni potrafią tylko objawy zwalczać. Pewnie bym tu
@Jaszczurovsky: w życiu bym nie połączył objawów które miałem z nieprawidłowa dietą, ale mówisz o człowieku który przez rok jadł tosty 3 razy dziennie bez żadnych moralnych oporów :D
Doszło nawet do takiej patologii, że jak problemy z żołądkiem zaczęły się robić wyraźnie dokuczliwe to zacząłem pić maślankę i inne kefiry, no bo co pomaga na problemy z żołądkiem :D Jadłem tosty, srałem na żadko, popijałem maślanką i... Nie widziałem nadziei