Wpis z mikrobloga

@damian-piwowarski: wcześniej za brak uprawnień 300/500 PLN i prowadzisz moto, w tym momencie nie jest to jużwykroczenie tylko przestępstwo sprawa do sądu i min. 3000 PLN grzywny ;) Nie nic nie mówili, nikt nie pytał w sumie.
  • Odpowiedz
@trafiq: Odnośnie ósemek.
Rok temu zdawałem na A1, pod koniec egzaminu jak wróciłem z jazdy po mieście pewna kobieta zaczynała ósemki na kat. A.
Na chwile się obróciłem, by zejść z motocykla, a ona na pierwszym łuku ósemki leżała z motocyklem. Nieźle się wtedy zdziwiłem :p
Gratulacje pozytywnego wyniku :)
  • Odpowiedz
@trafiq Mógłbyś odblokować prywatne wiadomości? Chciałbym zadać parę pytań, dokładnie tydzień temu skończyłem kurs w KSM i również wybieram się na egzamin w najbliższym czasie :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: @trafiq: @Balzac91: @user_Adrian:
zapraszam do wordu w łomży, nie bez powodu ma wysoką zdawalność
ósemka najtrudniejsza, ostatnio podobno kierownica w moto na A jest nieco krzywa (zdawałem na A2, ten sam egzamin tylko gladius zdławiony do 35kw)
egzaminator się wkurzał jak każdy po kolei mu na to narzekał a im bardziej wkurzony tym mniejsze szanse masz na zdanie, może naprawione już bo podobno miało pójść zgłoszenie do dyrektora

ósemkę prawie oblałem, ale jak
  • Odpowiedz
@tempaccount: coś mi się tu nie zgadza... Przecież na szybkim slalomie tak naprawdę mierzony jest czas przejazdu, a nie prędkość na wlocie. To przy omijaniu przeszkody jest prędkość na wlocie i tam faktycznie przejeżdża się całość bez gazu, teoretycznie można sobie nawet zahamować za pierwszą bramką.
  • Odpowiedz
@Balzac91: tak jak mówisz, chyba że w Łomży mają inne zasady ;)

na szybkim są 2 bramki i jest liczony czas przejazdu ma być średnia min. 30 na przeszkodzie min. 50 na wlocie
  • Odpowiedz
@Balzac91: @trafiq:
dokładnie tak miało być, ale u mnie egzaminator przymknął oko - zapytał czy mierzymy na wlocie czy wylocie, każdy chciał na wlocie i tyle. na przeszkodzie pozwolił nawet 40 byle bezpiecznie, spore ułatwienia może dlatego sporo osób z okolic przyjeżdza do łomży zdawać prawko.
Chociaz na kat. B to wcale łatwiej nie było jak zdawałem
  • Odpowiedz