Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: zależy jak jeździsz, mi o dziwo największy problem dziś sprawiła "8" - dwa razy coś za bardzo szarpnęło ale udało się wyjść, algorytm jest taki że jak zdasz 8 i wolny slalom to potem idzie z górki ;) Najbardziej szkoda dziewczyny, która już była na szybkim slalomie i 2 razy miała średnią prędkość przejazdu 29 km/h ... od 30 km/h zaliczenie zadania ... Miasto to w sumie loteria, trzeba przejechać
  • Odpowiedz
@trafiq: jak grupa wyglądała? U nas w kato podchodzi ileśtam osób, 50% odpadło, kolejne zadanie, kolejne 50% i potem tylko kumpel wyjechał na miasto i prawie #!$%@?ł, bo zaczynało padać i egzaminator mówi zjeżdżamy, zaliczył, poza kamerą powiedział mu jakie miał uwagi i gitara. Ja pewnie przez wyjazd za miesiąc podejdę do A2 dopiero.
  • Odpowiedz
@mialemfajnyloginalejestzajety: dziś była jakaś mocna grupa bo w mojej liczącej 8 osób tylko pierwsza nie zaliczyła placu, potem 6 osób zaliczyło miasto (jedna osoba była po mnie więc już nie czekałem). Podbił do nas inny egzaminator to zrobił duże oczy jak zobaczył, że po 8 osobach startujących na placu zostało 7 więc ogólnie to wygląda gorzej. Z drugiej grupy na 4 osoby zdały 2 (tutaj właśnie odpadła ta dziewczyna ...). Ciekawostka:
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: co do kosztów kursu to np w Krakowie tam gdzie ja robiłem (MSM Kraków) to teraz z tego co widzę na ich stronie koszt 1700 PLN o.O - pewnie są i tańsze:

Wykłady - 5 bloków tematycznych
Praktykę - 10 treningów po 120 minut (20x60) jazd praktycznych

Ja płaciłem mniej bo kurs zrobiłem w 2012 roku jeszcze na starych zasadach, dopiero egzamin na nowych.

Cena egzaminu 30 PLN teoria, po
  • Odpowiedz
@dzerald: przecietny użytkownik iOS... Jeśli już się zdarzy, że motocyklista będzie uczestniczył w wypadku z dużą prędkością, to pomyśl jak wygląda ciało takiego człowieka po np. 200km/h + auto/sciana.
  • Odpowiedz
@joCkero: ktoś kto na publicznej drodze jedzie 200km/h powinien zostać zastrzelony zanim zrobi komuś krzywdę

@trafiq: Tolerujemy was na drodze pomimo tego ze przeszkadzajcie i tworzycie zagrożenie. Oświadczenie woli to minimum przyzwoitości.
  • Odpowiedz
@dzerald: ja tam raczej toleruje na drodze "kmioty" twojego typu. Minimum przyzwoitości z twojej strony to milczenie. Od 10 lat mam prawo jazdy na B więc znam temat z obu stron także nie kompromituj swojej skromnej uprzedzonej osoby.
  • Odpowiedz