Wpis z mikrobloga

@mazczyniemaz:

Nic jej nie mów bo się przygotuje. Udawaj że się nic nie stało i zbieraj dowody na sprawę rozwodową. Skontaktuj się z jakimś adwokatem bo inaczej nie dość że dawała dupy to cie ograbi z majątku i wyjdziesz ze związku z depresją i w skarpetach.
  • Odpowiedz
@dadzbog: Bo nie mam jak zawołać nagle wszystkich, którzy kiedykolwiek użyli tego obrazka wtedy, gdy to zbędne, a dzięki temu ze moj komentarz jest skierowany do Ciebie, czyli osoby która właśnie wkleiła taki obrazek, ludzie zobaczą ze do takich ludzi kieruje ten komentarz. xD

Poza tym pierwszy raz w życiu użyłem tego obrazka. :)

No i właśnie dlatego mówię w l. mn. :v
  • Odpowiedz
@mazczyniemaz: #wiosna zapalone #lydki
Potwierdzam to Pepik próbujący pisać po polsku. Nie wygląda na to, że żona szykuje zmianę statusu na fcb, wygląda na to, że się dowartościowywuje (alá attention whore). Wygląda na to, że nie odpowiada Ci X-kąt związkowy. Bedzie boleć, bedzie #boldupy, nie wiem czy mirko to odpowiednie miejsce na życiową radę, uderzaj do babci, dziadka, rodziców. Btw niektórzy to lubią
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: to nieistotne, bo jak bede miał ochote to wstawie taki lub jemu podobny obrazek innym razem. Nie wspominając już o innych użytkownikach internetu, którzy nawet nie zwrócą uwagi na ten wpis.
Wstawiając go próbuje rownież uświadomić innych ludzi, że może - nie musi - to być podpucha.
  • Odpowiedz
@mazczyniemaz: Przykro mi cumplu, bo jeśli to prawda to serce wyskakuje pewnie z piersi. Trafiłem też kiedyś na taką rozmowę, ale ex rozmawiała z nim o kolorze swojej bielizny i ustawiali się na segsy do hotelu. Ja jebnięty jej wybaczyłem i parę miesięcy później urządziła mi jeszcze większe eldorado, ale na szczęście była tylko narzeczoną i zero dzieci. Zbieraj dowody i zrównaj tą #!$%@?ę z ziemią. Powodzenia.
  • Odpowiedz