Wpis z mikrobloga

W szkle Imperial Stout 22 blg po 2 miesiącach leżakowania. Nie wyszło jak chciałem za małą goryczka, za duża słodkość bardziej to porter, no nic zobaczę co wyjdzie za rok, dwa.

Ale do czego zmierzam to jest Imperial Stout a nie Russian Imperial Stout, na zachodzie może to ma sens bo im Rosja kojarzy się z Czajkowskim, Operą i Romanowami.
W Polsce umówmy się, wszystko co ruskie jest gorsze, czy ktoś kiedyś pomyślał sobie "jak wygram dużą bankę to kupie sobie ruski samochód?"
Kto z was przegląda mirko na ruskim kompie/tablecie?
Albo o nie mam poważną chorobę stulejki, muszę udać się na leczenie. Pieniądze nie grają roli zatem wybiorę się do rosyjskiej kliniki gdzie stuleja będzie operowana przez ruskiego specjalistę chirurga? Rozumiecie? Jedyny znany ruski Chirurg to ten gangster na harleyu davidsonie, powtarzam na harley nie na uralu

Rosjanie dali się nam poznać jako szabrownicy, gwałciciele, alkoholicy i namiętni użytkownicy krokodyla i aborcji w cenie 120$. No właśnie dolarów, czy ktoś z was zastanawiał się żeby zainwestować w rubla?
Trochę #heheszki ale każdy zna kawał o rosyjskiej maszynce do świecenia w dupie? Bo nie świeci i nie mieści się w dupie.

Zatem pamiętajcie Imperialny stout jak Imperium Brytyjskie, bez Russian bo to ma pejoratywny wydźwięk jak stąd do Zamościa.



#piwowarstwo #oswiadczenie
L.....w - W szkle Imperial Stout 22 blg po 2 miesiącach leżakowania. Nie wyszło jak c...

źródło: comment_rpQdO6Cz4zQqPchJBqWF8bo17INEGXJV.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Więc dlaczego nie hejtujesz piw niemieckich: weizenów, koźlaków i piw wędzonych? Przecież Niemcy (naziści - wersja poprawnie polityczna) dali się poznać jako niszczyciele Polski. Dlaczego nie hejtujesz stylów amerykańskich? Przecież w obecnych czasach Amerykanie mają gdzieś Polskę, nawet nie wiedzą nie raz gdzie to jest, wykorzystują (np. "tajne" więzienia CIA), w ogólnym pojmowaniu Amerykanie to głupole i grubasy. W końcu dlaczego nie hejtujesz piw angielskich? Ci opuścili nas podczas
  • Odpowiedz
  • 0
@WapniakZJury: napisałeś takie głupoty ze nie bardzo wiem jak się do tego odnieść.
No chyba że nie załapałem ironii, to ok bo ty ironicznego charakteru mojego wpisu nie zalapaleś.

Jak można hejtowac styl piwa ze względu na pochodzenie? Weizen to #!$%@? i #!$%@? bo Hitler? Wtf

Ja pisze o nazywaniu imperial stouta rosyjskim, imperial stout NIE jest rosyjski.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Dodanie Russian do Imperial stout jest (było) jak najbardziej na miejscu. Piwo mocarne, wielkie, jak Rosja w czasach kiedy zaczęto je warzyć. Dziś pijąc RISa odczuwam niemal dumę z tego że mogę kosztować trunek, który był warzony z myślą o rosyjskiej arystokracji.
  • Odpowiedz