Wpis z mikrobloga

a bym śmiechnął (przez łzy) jakby Dziambor z Wilkiem weszli do Sejmu od Kukiza, a Korwin nie..

Chociaż oni się rozstali m. in. bo Korwin chciał z kimś wchodzić w koalicję i szukać jakiegoś konsensusu, a oni twardo przy swoim trzymali. To raczej z socjalKukizem się nie ułożą. Chyba, że jakaś zmiana planów

#dziambor #jacekwilk #korwin #kukiz #polityka
Pobierz
źródło: comment_mx5hbXFoy4ZtFTRdiGeRNy320RCcrcoe.jpg
  • 27
@Koller: przecież oni chcą się dostać do koryta jak większość polityków. Ja przestałem wierzyć w jakąś walkę w imię ideologii itp. Hajs się musi zgadzać. Wystarczy spojrzeć co się działo w KNP gdy dostali się do eurożłobu. A Kukizeła to oni i inni którzy się do żłobu dostaną tak zrobią w ciula że ten nie będzie wiedział co kto i jak. taka prawda
dla Kukiza utrzymało się i uzyskał grubo ponad 100 mandatów to spokojnie KNP mogłoby się wyłamać i utworzyć własny klub.


@marc1027: no właśnie. To Korwin nie mógł trochę pooszukiwać i zrobić tak samo? Zawsze się troche oszukuje
@marc1027: No i wtedy do żadnych zmian nie dojdzie. Kukiz podzieli się na związkowców, narodowców i KNP. Przez to nie będzie mógł być żadnym koalicjantem bo każdy będzie robił co chce. Super antysystem
@Koller: tak naprawdę nie wiemy o co się pokłócili. Może poczuli władzę i chcieli sami rządzić, bez korwina. Być może myśleli że na samej marce KNP dadzą sobie radę.Może mieli dosyć Korwina. Tego nie wiem. Wiem jedno, kukiz wejdzie do sejmu i ta partia się rozwali jak palikot i nic dobrego z tego nie będzie a Korwin nie wejdzie i będzie to jego polityczny koniec. ( ͡° ʖ̯ ͡