Wpis z mikrobloga

#angielski #reddit #heheszki

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

SwiftKey Users: If you reply to this and press only the middle word option a bunch, what do you post?

I love you honey and I already have a good day, life is a problem


I don't know what else you want to put my wiener in. It and I will be in the past. Years ago I was in the dryer, and the truth about this is a perfect fit for the rest of your life.


I know right now and then you can be used to be a daddy the fuck are you free tuesday you fucking cunt the fuck are you free tuesday you fucking cunt the fuck are you free tuesday you fucking cunt.


#glupiewykopowezabawy

Wyślij komentarz z tekstem zawierającym jedynie wyrazy, które podpowiada telefon.
  • 46
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
A ty co robisz w sobotę na imprezę i nie wiem czy to jest to że nie ma co się stało że nie ma co się stało
  • Odpowiedz
@Keffiro: Jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to kontratyp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Najpierw wciskam jakąś literę, a potem daje kontrolę telefonowi:

I co tam u ciebie jak tam w pracy i dzwonię do ciebie nie ma co się stało

O której godzinie dokładnie i gdzie jesteś teraz w domu i nie wiem czy to jest to że nie ma co się stało że nie ma co się stało

Z
  • Odpowiedz
Gorzej z czasem i tak nie jest to trup golfa a ty co robisz w sobotę na imprezę i nie wiem czy to jest to sprawiedliwe lub nie i plan lub jego części Nepalu w strefie klimatu umiarkowanego przejściowego między klimatem i nie wiem czy to jest to sprawiedliwe... Lel :D
  • Odpowiedz
@Keffiro: no to powodzenia w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to samo co w tym roku
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Sprawdziłem pozostałe klawisze:

Przedwczoraj w Auchan w Sosnowcu musiałam iść do szkoły nie idziesz spać czy nie bardzo wiem co mam zrobić z tym zrobić i nie wiem czy to jest to że nie ma co się stało

Gdy w końcu się udało się nam nie wyszło i tyle w temacie i nie wiem czy to jest to że nie ma co się stało

Liczyłem
  • Odpowiedz
@Keffiro: Imbir Pieprz kolorowy i czarny w kulkach Papryka slodka i ostra Kmin w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce i na pewno nie jest to najbardziej istotne. A tak sciaga nie jest w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce i za to co mi wiadomo co z tego. A co za to nie wiem czy gorzej byloby nie wiem jak to usunac.
  • Odpowiedz
I jak tam jest napisane przez anonim w tym roku w Warszawie i okolicach miasta i gminy i o której mowa w ust w tym roku w Warszawie i okolicach miasta i gminy i o której mowa w
  • Odpowiedz
@Keffiro: the page up there with you and your family and friends and family members and friends and family members and friends and family members and friends and family members

Wtf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A co do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor wiadomo co się dzieje w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim.

Bo nie wiem czy to jest to dla mnie.

Ja nie mam pojęcia jak się nie chce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Keffiro: d no i oczywiście nie jest to zdenerwowanie w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim
  • Odpowiedz
@Keffiro: 00 a jak nie to samo co w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to
  • Odpowiedz