Wpis z mikrobloga

#angielski #reddit #heheszki

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

SwiftKey Users: If you reply to this and press only the middle word option a bunch, what do you post?

I love you honey and I already have a good day, life is a problem


I don't know what else you want to put my wiener in. It and I will be in the past. Years ago I was in the dryer, and the truth about this is a perfect fit for the rest of your life.


I know right now and then you can be used to be a daddy the fuck are you free tuesday you fucking cunt the fuck are you free tuesday you fucking cunt the fuck are you free tuesday you fucking cunt.


#glupiewykopowezabawy

Wyślij komentarz z tekstem zawierającym jedynie wyrazy, które podpowiada telefon.
  • 46
  • Odpowiedz
@Keffiro: o ile dobrze pamiętam kryteria stabilności bazujące na mianowniku transmitancji do równań stanu i perspektyw rozwoju i wychowania fizycznego w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie (...)
  • Odpowiedz
@Keffiro: nie mam powodu by było gdyby nie to samo co w tym jeden rachunek jest na mój adres ale nie na mój numer telefonu do porównania cena za metr kwadratowy w domu wiec nawet nie mam jak i w ogóle nie ma mnie w domu wiec nawet nie mam jak i w ogóle nie ma mnie w domu.
  • Odpowiedz
@Keffiro: 30 będę pod wola ratusz w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to w sumie.
  • Odpowiedz
@Keffiro: MSCHAPv2 Nazwa użytkownika twoje hasło do tego komentarza kontrahentowi oraz skorzystania z naszej strony na Facebooku z osobami z tego co mi wiadomo narazie nikt nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to takie proste xd w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce jeszcze nie wiem czy to jest to brak szacunku dla innych
  • Odpowiedz
Cześć, sorry, ale zasnąłem : D. , ale nie wiem czy to jest to lotnisko? ? Przed panem. A co panowie chcą zmienić swój obecny klub dla dzieci . w sumie to nie jest tak, że ja nie mam umiejętności, które nie przeszły już są nie do końca tygodnia.
  • Odpowiedz
@Keffiro: wyciskanie barki i tak się nie chce być w stanie się to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla
  • Odpowiedz
@Keffiro: w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce jeszcze nie wiem czy to jest to samo co w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce jeszcze nie wiem czy to jest to samo co w tym tygodniu w godzinach pracy w Polsce jeszcze nie wiem czy to jest to samo
  • Odpowiedz
  • 0
I jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie... Itd.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie
  • Odpowiedz
  • 0
Hej dziewczyny z tym ze nie ma problemu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na to ze nie ma problemu. Download free bezpośrednio z balkonu i nie wiem czy to jest to dla mnie. Zapraszamy do zapoznania si w tym roku nie będzie to możliwe dzięki. Liczba miejsc ograniczona do tego komentarza kontrahentowi oraz skorzystania z naszej strony na Facebooku.
  • Odpowiedz
@Keffiro: 3 kochanie moje konto szukanie zaawansowane lista użytkowników zaproponuj w domu kochanie moje konto szukanie zaawansowane lista użytkowników

Echh :p.
A ja mam jeszcze konta w serwisie internetowym możesz mi to nie jest to 2x tylko w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to 2x tylko...

B ustawy o zmianie ustawy o
  • Odpowiedz