Wpis z mikrobloga

@tom2k: Ogólnie to wiadomo 930 najlepsza z tego co patrze: przede wszystkim procek, ram, rozdzielczość, aparat, ale taniej jak 1300 na alledrogo nie znajde co jednak jest trochę dużo jak na moje założenia.
Z tańszych to zastanawiam się pomiędzy 830 i 640, praktycznie wszystkie parametry identyczne a 640 3 stówki tańsza (830 - 900 zl, 640 - 600 zl). Jedyny plus dla 830 to żyroskopy których nie ma 640 a które
@Pirzu: wcale nie powiedziałem że kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lumie mam odfajkowane tzn, że jakbym się decydował na Lumie to wiem co wybierać konkretnie. Teraz tak samo chce powybierać interesujące mnie modele z innych firm i na końcu dopiero coś postanowić. Dzięki za propozycje, zaraz obczaje
@PanCogito: ram i aparat na korzyść 830 no i wygląd. może to mało istotne ale 830 w aluminiowej ramce prezentuje się dużo lepiej niż plastikowa 640.
I jeszcze 830 może mieć więcej bajerów w aplikacjach niż 640. Jak np miasto w obiektywie, dodatki do aparatu i coś tam coś tam. ale to musiałbyś sprawdzić bo lumie z dolnej półki chyba tego nie mają a nie wiem jak w przypadku 640.