Wpis z mikrobloga

@Salieri_: a czy ja mówię że ma, właśnie mówię że nie ma zupełnie nic wspólnego, tylko zaznaczam że teoretycznie nie spędzam czasu w piwnicy i mam się do kogo odezwać, żeby mirki nie pomyślały że przegryw milard.o
@m_alamimbla: pieprzenie że najbardziej samotnym jest się w tłumie. Gdybyś dłużej siedziała sama nie mając się do kogo odezwać to zobaczyła byś co to znaczy samotność. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@m_alamimbla: Ależ cumpelo, ja bym tylko pił. Nawet bym się słowem nie odezwał jakbyś nie chciała.
Czasem trzeba i tyle. Gorzej jak trzeba za często. Ja tam na takie przemyślenia jak Twoje mam whisky zawsze pod ręką.
@wpoz: no może i racja,ale wciąż (mocno egocentrycznie) uważam że moja sytuacja jest bardzo niezadowalająca. i stąd moja chęć podzielenia się tym na mirko. a pod tym że najbardziej samotnie czujesz się w tłumie to się podpiszę obiema rękami. bo nie chodzi o płytkie rozmowy jakie każdy z nas prowadzi codziennie ze "znajomymi" tylko o totalny brak zrozumienia na każdej płaszczyźnie.. (chyba mi się filozofia włącza ( ͡° ʖ̯