Wpis z mikrobloga

Gdyby tak sensownie zagospodarować szczecnskie wyspy to moglo byc najbardziej spektakularne miasto w europie. Mostki kanały, osiedla na wyspie, przystanie jachtowe. Takie rzeczy szejkowie musza usypywać. A tu wystarczy #!$%@?ć ten marny przemysł i hale w ktorych nic niema. #szczecin #architektura #plany dla dodatkowego efektu można porobić jeszcze wiecej kanałow. A tak #!$%@? moloch trzeba 20 minut jechac przez nieuzytki aby na dąbie dojechać.
ziobro2 - Gdyby tak sensownie zagospodarować szczecnskie wyspy to moglo byc najbardzi...

źródło: comment_Nu6IaWdOx5ma5Y4D3TZKWNCkmVmEzbFK.jpg

Pobierz
  • 20
via Android
  • 0
@pilot1123: to zawsze mozna przeniesc taka firemke gdzies w #!$%@?.. to az zal patrzec ze takie tereny sa zagracone . Jesli te tereny nie sa miasta powinni je wykupic i sprzedac juz pod zaplanowana zabudowe
@ziobro2: też o tym myślałem. Powoli następuje proces przenoszenia centrum w stronę Międzyodrza, na pewno wszystko przyspieszy po wybudowaniu Mostu Kłodzko. Chociaż #!$%@? stamtąd "marnego przemysłu" to mokry sen domorosłego urbanisty xD Myślę, że za jakieś 35 lat tereny Międzyodrza będą elegancko zagospodarowane.
@ziobro2: Na jednej z wysp bodajże są te słynne siedliska patologii, polskie fawele, znane jako spółdzielcze ogródki działkowe, prawda? Ja #!$%@?, nie mam słów żeby określić moją nienawiść do tego gówna w miastach.
@ziobro2: A co byście powiedzieli na budowę centrum naukowo - kulturalnego na terenie Łasztowni ( pusta działka przy ul.zbożowej i ul.spichrzowej od północy połączona w przyszłości z mostem Kłodnym). Pytam ponieważ zastanawiam się nad tematem pracy magisterkiej(architektura) Programowo obiekt miałby być podobny do centrum nauki kopernik w warszawie tylko nastawione na morze, życie w głębinach itp. Sądzę że stworzenie na łasztowni miejsca otwartego na wode i bulwary, będacego miejscem spotkań z
hubert1602 - @ziobro2: A co byście powiedzieli na budowę centrum naukowo - kulturalne...

źródło: comment_GlzspZmrTh1ySqO2Iqkr8qBL50sM6M9K.jpg

Pobierz
@hubert1602: Jeżeli wizje/projekty architektoniczne na magisterkę mogą być odrealnione od uchwalonego MPZP to wszystko spoko. Pomysł masz dobry. Rzeczywiście musi się tam pojawić obiekt kultury, który będzie celem sam w sobie.
Jeżeli chcielibyśmy spojrzeć na to w bardziej rzeczywistym wymiarze to wskazany przez Ciebie teren obecnie ma przeznaczenie na śródmiejską zabudowę wielofunkcyjną (mieszkaniówka+usługi). A ogólnie na terenie Łasztowni i okolicy wg. MPZP mają być takie obiekty jak: Zespół Teatrów Dramatycznych, Muzeum