Wpis z mikrobloga

  • 0
@SScherzo: raz - jednak chyba mnie, skoro widziałem. Dwa - nie złość się, bo złość piękności szkodzi, a ty nie masz czym szastać. Trzy - w sumie to nic do Ciebie nie mam poza tym, że jesteś w siebie strasznie zapatrzona, wyśmiewasz przywary innych ludzi, a sama jesteś ich idealnym przykładem oraz, że wyżej srasz, niż dupę masz.
  • Odpowiedz
@henk: było powiedzieć to w twarz, skoro tak Ci przeszkadza, ale widocznie masz jaja tylko w necie. zresztą, wypowiadałam się tylko o kosmetykach, a Ty przyszedłeś mi #!$%@?ć, ale i tak nie wyszło. nie gustuję w takich ludziach, jak Ty, więc nie masz się czego obawiać. papa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@SScherzo: jak cię widziałem, to nie miałem powodu żeby do Ciebie zagadywać ani żeby mówić Ci coś w twarz, bo nie było widać od razu twojego przerośniętego ego.
  • Odpowiedz
  • 0
@SScherzo: widzisz. Takie obsesyjne randomy z neta są najgorsze. Obserwują cię w sieci, widzą Cię jak kupujesz bułki, uśmiechają się podczas spotkania przy śmietniku... A potem wracają do swojej piwnicy i oczerniają Cię w internecie.
  • Odpowiedz
@henk: no spoko, masz coś jeszcze do dodania? bo wydaje mi się, że wystarczająco dałam Ci do zrozumienia, że mnie ta rozmowa nudzi, a nie chciałam jej kończyć blokowaniem Ciebie. chyba jednak się nie uda :) i tak widziałam wpis sprzed edycji więc coś Ci nie pykło.
  • Odpowiedz
  • 0
Serio, nie obrażaj się i nie blokuje mnie. Obiecuje dać Ci spokój :-) Poza tym jak będziesz tak ostro wszystkich blokowała, to twoje komcie i wpisy trafią w nicość, bo nikt nie będzie mógł na nie odpowiadać.
  • Odpowiedz