Wpis z mikrobloga

  • 0
@tadekpol: emigracja sama w sobie to. kopalnia tematów na komedie (częściej jednak dramat)
@wieslawwrona: przeraża mnie to troche a z drugiej strony ZWAŁA bo jestem takim trolem T_T sama tu poznalam takich typów i czasem musze sie powstrzymywać od śmiechu/riposty/chamstwa żeby #!$%@? nie dostać. Życie zycie jest nobelon :( nawet z jedną taką Karyną poszlam raz na solke XD
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: to się nie zmieniło, nie zmienia i nie zmieni :) ja jeszcze za czasów liceum, ponad 10 lat temu jezdziłem na #emigracja i katastrofa za katastrofą. Oni sami siebie tam tak nakręcaja na dokonanie czynności porzucenia mózgu i dzieje się życia cud - ludzie chodzą, mówią, jedzą i piją bez mózgu, a paradoksem jest to, że też próbują myśleć.
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: Borze zielony!
Czasem zdarza mi się puścić soczystą #!$%@?ę pod nosem, ale to przechodzi ludzkie pojęcie!
Nigdy nikt z moich znajomych ani spośród ludzi w moim otoczeniu się nie zachowywał w ten sposób. Chyba czuję #wygryw
W największej kłótni z #niebieskiepaski nie zdarzyło mi się wyskoczyć z taką agresją i na odwrót! Może jestem jakaś nienormalna, ale brzydzę się taką przemocą. Coś ze mną nie tak? Bo wy tu o
  • Odpowiedz