Wpis z mikrobloga

@JackBauer: @Camel665: to wam się gówniarze wydaje, że jakiekolwiek pobudki mogą w jakimkolwiek stopniu usprawiedliwiać takie przestępstwo.

pisanie "niezbyt szlachetny" sposób walki jasno sugeruje, że są tutaj idioci, którym się wydaje, że takim ludziom trzeba pobłażać.
  • Odpowiedz
to wam się gówniarze wydaje, że jakiekolwiek pobudki mogą w jakimkolwiek stopniu usprawiedliwiać takie przestępstwo.

@durielek: No już coś więcej zrozumiałeś z tych dwóch zdań, ale to dalej nie to. Jak tu prowadzić dyskusję z niektórymi, jak nie są w stanie poprawnie zinterpretować krótkiej wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@durielek: Ty jednak naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem, pisałem przecież o Tobie. Zastanów się co zdanie "dobrze chciał, nie doczytał" mogłoby mieć wspólnego z zamontowaniem żyletek na placu zabaw, do czego miałoby się odnosić?
  • Odpowiedz
@durielek: Przez te pieprzone żyletki boję się zjeżdżać na tych zjeżdżalniach. Dopóki nie widzę, że ktoś przede mną nie zjeżdża i nie krzyczy z bólu, to jadę. Chociaż i tak nie wiem czy mam frajdę z tego zjazdu czy w sumie nie wiem, bo nie należę do tych co lubią ryzykować tak hardcorowo.
  • Odpowiedz