Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmienił się klimat polityczny na endomondo i muszę natychmiast emigrować, czy możecie polecić coś z tej strony (tak by migracja przeszła bezboleśnie)? Ostatnio używam endomondo bardziej jako kalendarza dla różnych aktywności, biegam raczej mało, najbardziej mi zależy na sprawnej apce dla androida i fajnym raportowaniu - co, ile, kiedy.

https://tapiriik.com/

#mikrokoksy #bieganie
  • 8
@Masterczulki: @koniarek:

1) Działa okropnie wolno i np. na służbowym kompie prawie nie działa. To samo z appką pod androida.
2) Zmienili kalendarz z fajnego, z ikonkami sportów jakie uprawiałeś na jakieś gówno sumujące kalorie w dniach itd
3) Znikła, albo nie mogę znaleźć, opcja wykresów tygodniowych/miesięcznych/rocznych - głównie tego używałem
Cześć sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmienił się klimat polityczny na endomondo i muszę natychmiast emigrować, czy możecie polecić coś z tej strony (tak by migracja przeszła bezboleśnie)? Ostatnio używam endomondo bardziej jako kalendarza dla różnych aktywności, biegam raczej mało, najbardziej mi zależy na sprawnej apce dla androida i fajnym raportowaniu - co, ile, kiedy.


@rtone: runkeeper :)
Da się tapirikiem wszystko przerzucić.
Statystyki ma bardzo