Wpis z mikrobloga

Wszyscy się ostatnio chwalą shiny pokemonami, to ja też się pochwalę, a co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu biegałem sobie po Friend Safari, gdzie po chwili wpadłem na shiny Sneasela. Nieźle się podjarałem, bo to mój pierwszy shiny pokemon od zawsze. Teraz już wyewoluował w Weavile'a. Możecie myśleć, że to pedalski różowy, ale to dziewczynka, więc wszystko spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Następnego dnia w hordzie spotkałem shiny Mr.Mime dżuniora w Reflection Cave. W końcu mi się odpłaciło za te wszystkie lata bez shiny poków.
#pokemon #nintendo #3ds
źródło: comment_PebHCcxfRJSJS8j8fN96JS87RTcgmktO.jpg
  • 14
@Harkonnen: Ja to setki godzin grałem w różne gry Pokemon, prawie w każdej udało mi się kogoś znaleźć :)
Zaczęło się od Crystala i Shiny Gyardosa, potem Emerald i Shiny jakiś trawiasty, chyba Oddish, Platinum i Shiny Ralts na chainie 2, do dziś mój ulubiony Shiny, oprócz tego Shiny Machoke, potem znowu w HGSS Shiny Gyardos, w Blackach/White'ach 2 najwięcej, bo i najdłużej grałem: Lunatone, Vanillite, Roggenrolla, nie pamiętam dalej, ale
@joookub: Co jest do robienia w post-game BW2, że tyle godzin nabiłeś?

@Jacqoo: Akurat przehandlowane shiny legendy to nic niespotykanego. Jak uzupełniałem legendy do pokedexa to ludzie sami mi je wysyłali. Trafił mi się np. shiny Ho-oh (mój ulubiony) czy shiny Suicune.
Ten twój nie wygląda na podróbę, ale sprawdź IV w ostatnim mieście, jak będzie miał wszystkie wymaksowane to znaczy że jest zhackowany.