Wpis z mikrobloga

Ok, jak juz mowilismy w tym temacie nasz nadworny astronom i czlowiek badz co badz oczytany, nie moze sobie nawet pozwolic by zagrac sobie jak czlowiek w #ksp #kerbalspaceprogram.. Dlatego, ze wydaje mi sie, ze czlowiek z taka wiedza i pasja powinien moc uczciwie pracowac i sie rozwijac, postanowilem, ze zrobimy dla niego prezent od wykopowiczow.

Na co zbieramy? Ile? Na nowego laptopa - chcemy mu kupic cos dobrego, dlatego wydaje mi sie, ze 2500zl to minimum na taka rzecz - oczywiscie, jesli zbierze sie wiecej, to kupimy mu cos lepszego, uznajmy jednak, ze to pewne niezbedne minimum - jesli sie nie uda, po prostu przekazemy mu to co uzbieralismy.

Jakkolwiek problemem moim jest brak Polskiego konta bankowego, dlatego sam zajme sie zbieraniem datkow z 3 zrodel:

#bitcoin: 1LECJ1YfKm5hbAdk6WZqGQf73qg5D5upkD
#paypal: loboda.maciej@gmail.com
Oraz konto bankowe w #uk:
M Loboda
AN: 83420639
SC: 200450

Aby zaczac dobrze, sam od siebie wrzucam do skarbonki 200zl - jesli nikt nic nie placi pieniadze wrecze mu osobiscie podczas mojej wycieczki do Polski :)

Gdy wyslecie cos napiszcie mi PW na wykopie, wiem, ze wiele ludzi chcialo dorzucic od siebie grosza. Prosilbym tez kogos z PL kontem by mogl udostepnic zbieranie datkow lokalnie w Polsce by usprawnic proces. Wolam zainteresowanych:

@kocham_jeze @Skalcik @Al_Ganonim @sorek @SchrodingerKatze64 @grodd_belham @ZlodziejeTraszek @M4rcinS @Trololo @Czarny_szakal @sortris

Pod tagiem #laptopdlaganonima mozecie sledzic przebieg zbiorki i zadawac pytania, bede tez updatowal status zbieranych dobr na bierzaco po kazdej wplacie i dodawal wpisy.

Na chwile obecna:
Stan konta:
200zl - @sorek

#astronomia #gruparatowaniapoziomu #astronomiaodkuchni
  • 69
@sorek
@Al_Ganonim: przez to wszystko ściągnęłam demo. Szkoda że nie mogę pograć, bo córka bryka, jeszcze jest za mała na budowanie rakiety innej niż z klocków. Trochę ją to nudzi.
Przez 15 minut grania zbudowałam dziwny pojazd rakieto podobny, wypadł mi z niego ludzik na ziemię przy starcie :)
@sorek: Czekam na Pw, co prawda sam odkładam na swoje wydatki, ale jakąś małą stówkę w celu wyższym mogę dorzucić. I jeszcze pytanie kogo mam wrzucić do obserwowanych, żeby śledzić całą akcję wraz z wręczeniem prezentu? Ciebie, sorek?