Wpis z mikrobloga

@Dev321: kurcze, jest super ścieżka, ale bardzo długa. Myślę, że możemy zrobić tak: gramy do tego podkładu lub jego fragmentu (minimum 1 minuta). Można dać samo audio, ale filmik również będzie bardzo mile widziany. I dajmy na to byłby tydzień czasu na przygotowanie pracy. Za tydzień wybierzemy podkład w innym klimacie i znowu to samo :)
Zawołam ludzi którzy się udzielali w tagu: @Pzanty: @blisher: @Camel665: @leworwel:
@Mak0wi3c: Podkład spoko ale oprócz hard rocka ja bym był za różnorodnością gatunków, classic rock, indie rock, blues, swing itp A ten wyżej na początek może być, w sumie nie wiem czy mi się chce zrobić coś samemu żeby się potem okazało że nikt nic nie nagra
@blisher: dlatego mówię, że następnym razem pójdziemy w inny klimat. Może jak będzie kiedyś więcej osób, to warto będzie robić swoje podkłady, na razie wystarczy to co jest w internecie, jest w nim tego mnóstwo.
@blisher: na początek spoko, jak nie będzie pasować to się zmieni. I proponuję zasadę, że solówka powinna być nagrana "na raz", bez kombinowania z wieloma ścieżkami. Chyba że ktoś chce dodać drugą gitarę obok pierwszej.