Wpis z mikrobloga

A ja czuję, że powinienem wam się pochwalić swoim udziałem w wyborach.
Specjalnie pojechałem z Krakowa do Wrocławia.

W drugiej turze planowałem głosować na Kukiza, ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie, ze względu na świetną końcówkę kampanii w wykonaniu tego kandydata.

#polityka #wybory #wiedzmin #mniejszezlo #wyboryprezydenckie2015
Pobierz
źródło: comment_hlxngHP79yU6v1dGUXCp3dyT3KhjJDpu.jpg
  • 13
@Mentu12: Tylko tobie odpowiem, bo tylko ty merytoryczne skrytykowałeś moje zdjęcie (dopiero w drugim wpisie, ale zawsze...)
Wyobraź sobie, że można poważnie podchodzić do wyborów i poważnie (a nie dla beki) oddać głos nieważny. Wyobraź sobie, że to też jest deklaracja polityczna. W mojej opini dużo silniejsza, niż po prostu nie pójście na wybory.
@running: deklaracja polityczna? Przypomnij mi proszę ile było głosów Nie ważnych w wyborach samorządowych i jak wiele to zmieniło?
Miałeś teraz do wyboru 2 opcje:
- niech coś się zmieni
- podoba mi się jak jest.
I nie potrafiłeś wybrać żadnej.
@running: Takie deklaracje powinno robić się przed budynkiem sejmu, w stutysięcznym tłumie, pokazując, że coś jest nie tak. W tych wyborach prezydenckich nie chodziło o to, (imho) że coś się zmieni, chodziło o to, żeby nie było gorzej, o to, żebyśmy nie byli wyśmiewani przez inne głowy państw i dygnitarzy, za każdym razem, kiedy prezydent ich odwiedza. Na szczęście to się udało. Nie jestem pisowcem i na jesieni na pis nie