Wpis z mikrobloga

@Pinkman: Ja #!$%@?, co w sumie nic nie zmienia bo i tak miałem #!$%@?ć, wróciłem do tego katotalibanu w tylko na pewien czas. Koniec z emigracja plebsu na zmywak, teraz dopiero się zaczną jaja bo zaczyna się druga fala emigracji. Specjalistów, inteligencji i ludzi wykształconych.
@blubi_su: Gdzie leży ten katotaliban bo chyba nie masz na myśli Polski, gdzie taki bezbożnik jak ja może grzeszyć do woli i jedyne co kościół może zrobić to pogrozić palcem z dezaprobatą. Ciekawy punkt widzenia, który reprezentuje spora grupa wyborców PO sprawy światopoglądowe to rzecz dużo istotniejsza niż wiek emerytalny, podwyższanie podatków i działanie na szkodę obywateli i kraju.
@Pinkman:

niż wiek emerytalny, podwyższanie podatków i działanie na szkodę obywateli i kraju.


Niski wiek emerytalny przy obecnym stanie finansów, pensji i demografii Polski, jest rzeczą szkodliwą. Szczególnie, że długość życia się wydłuża.

Podwyższanie podatków to także podatek od obrotu kapitałowego.

Strasznie szkodliwe społecznie jest danie na dzieciaka 500 zł bo głównie z tego patologia skorzysta. Także gdyby prezydent miał większą władzę to Duda mógłby zapomnieć o moim głosie.