Wpis z mikrobloga

Był czas że Popek kojarzył mi się jedynie z patologią i brakiem jakichkolwiek zasad jednak po pewnym czasie zrozumiałem że w życiu liczy się jedynie to co tak naprawdę wypływa z serca i w sumie to #!$%@?ć zdanie większości i nikt za nas nie umrze. Dlatego róbcie co chcecie i żyjcie jak się Wam podoba, bo koniec końców i tak wszystko trafia do pudełka....

Będąc na emigracji dowiadujesz się że wszystko zależy od Ciebie i życie naprawdę nabiera kolorów. Jesteś Ty i świat i nic więcej! Za nic nie oddam tego uczucia które mogę odczuwać teraz...

Życzę wszystkim którzy wahają się co do wyjazdu aby wyjechali i oby przetrwali najlepsze i najgorsze chwile bez jakiejkolwiek pomocy, wtedy będziecie mogli powiedzieć że żyliście naprawdę :)

#!$%@?, za nic bym nie oddał tego uczucia. Do wszystkich którzy siedzą w Polsce i biedują.... Złapanie życia w swoje ręce jest bezcenne i choćbyście mieli wylądować na ulicy, to warto i nikt mi nie będzie #!$%@?ł że nie warto. Przede wszystkim podążajcie swoją drogą.... Nic innego się nie liczy :)

Pozdrowienia dla odważnych i obym miał okazję spotkać się z ludźmi podobnymi do mnie :)

#popek #emigracja #uk #zycieismierc #prostodocelu #przemyslenia #podroze
  • 11