Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #rowerowywroclaw
Potrzebuję dobrać sobie siodełko do roweru, tak, żeby dupsko nie bolało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeszukując Internet natknąłem się na ten oto filmik, w którym gość prezentuje takie oto śmiechowe krzesełko do mierzenia dupska https://youtu.be/5vN36yDbfe0?t=53s :D
Czy jakiś sklep rowerowy we Wrocławiu oferuje takie dobieranie siodełek? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
  • 9
@Rachunek_Bramy: Im-motion ma uberpro usługę z dobieraniem roweru, ale to raczej nie o coś takiego ci chodzi, tak zakładam (399 cebulionów takie coś).

Jak wsiadasz na rower raz na... nie wiem, dwa czy trzy tygodnie, to jest niemal pewne, że tyłek będzie cię bolał praktycznie za każdym razem. Możesz sobie spokojnie kupić żelowe siodełko, są też takie z dziurką lub obniżeniem na środku, polecane dla mężczyzn, ponoć zdrowsze :)

Tutaj przykładowe
@gaska: w sumie, o czym takim nie pomyślałem. Ciekawe czy folia bąbelkowa też da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wizkid: no właśnie na rowerze planuję poruszać się codziennie (taki na razie jest plan :D)
O tych siodełkach, w zależności od pozycji to czytałem. Moja pozycja na rowerze to coś w granicach 30-60 stopni.
Jeśli chodzi o te gatki, to strasznie do mnie nie przemawiają.
Okej, spróbuję
@Rachunek_Bramy: co do spodenek, niektóre wyglądają, całkiem normalnie jak np. te. Pewnie tańsze też można znaleźć.

Myślę, że po kilku dniach po prostu przestanie cię tyłek boleć, ale wg mnie dobrym wyborem na początek będzie żelowe z wgłębieniem.
@Rachunek_Bramy: Na folii nie zmierzysz odległości - rozstawu kości kulszowych. Możesz iść tez wieczorem do piaskownicy i tam odbic tylek na piasku. Gatki z wpinka wyglądają jak normalne krótkie, mój chlop tak jezdzi i sobie chwali (w obcislych czuje się niekomfortowo). W 4f kosztowały kolo 100 zlota.
@gaska @wizkid : no właśnie te szorty wyglądają bardzo spoko, nawet na co dzień bym chodził w takich, ale cena trochę zaporowa. Zobaczymy, pośmigam jeszcze z tydzień, jeżeli dupsko nadal będzie bolało to wtedy wycieczka do piaskownicy z linijką. Już widzę jak to komicznie będzie wyglądało :D

@gaska: ta folia to był tylko taki żart :(