Wpis z mikrobloga

Dokładnie pięć lat temu miał miejsce finał Lost.

Cokolwiek by nie mówić o ostatnich sezonach - sam z biegiem czasu stałem się jednak sceptykiem rozwiązań, które nam przedstawiono - to pierwszy sezon jest mistrzostwem, poezją, siecią zagadek i powiązań, których prawdopodobnie już żaden serial nie dostarczy w moim życiu. Z tej oto prostej przyczyny że po tylu sezonach różnych seriali, uodparniamy się na te wszystkie cliffhangery.

Na nic innego w historii telewizji nie czekałem tak bardzo, jak na rozwiązanie, czym jest ten bunkier.

Jeśli ktoś nie widział serialu to warto go obejrzeć nawet dla samego I sezonu. Nic mi go do tej pory nie przebiło.

That's why the Red Sox will never win the World Series

#lost #seriale #manofscience #manoffaith
martymcfly9 - Dokładnie pięć lat temu miał miejsce finał Lost. 

Cokolwiek by nie m...

źródło: comment_Oc9Sdfr9SgkYiemEZQUrcFQ7hlGKInzC.jpg

Pobierz
  • 27
@martymcfly9: serial zaczął się pieprzyć od tych wszystkich paranormalnych zdarzeń - dymy, przenoszenie się w czasie, a ostatni sezon to już przegięcie na maksa... Ale dalej serial ścisłe top w moim prywatnym rankingu, a niektóre postacie (zwłaszcza Sawyer, ale też i Ben) zostały wykreowane mistrzowsko. Ile ja bym dał za podobny serial...
@martymcfly9: Jak dla mnie najlepszy serial jaki powstał. Nie bardzo rozumiem te ciągłe narzekanie na 6 sezon jak dla mnie był całkiem spoko. O wiele bardziej go wolęniż 1. Lost jeszcze o tyle jest dla mnie ważny, bo właśnie od tego serialu zaczęła się moja przygoda z serialami innymi niż puszczanymi na codzien w TV.
W sumie to nie wiem czy to akurat zaleta, bo jak policze ile czasu zmarnowałem na
@marek_antoniusz: Nie widzę sensu w porównywaniu True Detective z Breaking Bad.Są to świetne seriale, ale TD jest o wiele krótszy niż BB i historia ma mniej wątków i toczy się szybciej. Dla mnie TD to taki mini serial, który bardziej można porównać do np Fargo (swoją drogą również bardzo dobry serial)