Wpis z mikrobloga

Murki co chwilę krzyczą, żeby wyjść na ulice i obalić systemem etc. Ukraińcy wyszli na ulice i zginęli. Co na to mireczki: o dobrze im tak, banderowcy, brawo berkut, szczelałbym, hahaha dobrze im tak etc.

Jak dla mnie to hipokryzja. Tamci ludzie wyszli chociaż na ulice a nie jak krzykacze z wykopu pleśnieją w brudnych gaciach w piwnicy.

#oswiadczenie #ukraina #neuropa #4konserwy #don
  • 89
@donmuchito1992: Wyszli na ulice...hehe. To czemu teraz siedzą w Rzeszowie, Lublinie, czy Warszawie? Nie ma herojów chętnych do odbicia Donbasu? Taki wielki naród a nie potrafią odbić obszaru wielkości kilku powiatów. Ci co wyszli, dali się sprowokować jak barany. Dzięki majdanowym bohaterom już niedługo wschodnia granica tworu Ukraina, będzie pod Kijowem.
@donmuchito1992: Śmieszne to jest, że robicie bohaterów z ludzi, przez których straciliście Krym, a niedługo stracicie Donbas. Śmieszne to jest, że ci studenci, rosłe chłopy, potrafią być patriotami fotografując się w Polsce z czerwono-czarnymi szmatami. Jak chachły w nocy we Lwowie porozwieszały swoje flagi, to rano pół Polski jechało je zdejmować.
Stać ukraińców, mhm taa: http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/polski-erasmus-dla-ukrainy.html

Wy macie tę dziwną skłonność robienia do własnego gniazda. Polacy dawali wam żyć jak chcieliście - rzeź Humania. Polacy brali was do parlamentu, jako reprezentację narodową (gdzie kawałek dalej bolszewicy wyrzynali was jak świnie) - rzeź Wołynia. Polacy zwożą was z Donbasu, ratując tchórzliwe dupska - śmierć Polakom.
@donmuchito1992: Majdan operacja majstersztyk, banda 100 osób skierowała cały kraj w stronę przepaści gospodarczej, politycznej i demograficznej. Krym zajęty, Donbas ciągle płonie, ale przynajmniej jeden z oligarchów załatwił swój prywatny interes i został prezydentem.

Już wolę, by Polska widząc ten majstersztyk, nie popełniła tego samego błędu.
Aha i nie pisz, że jestem "Ukrainofobem", bo mój dziadek pochodzi spod Lwowa i mam ogromny sentyment dla tego kraju.