Wpis z mikrobloga

Chcę zrobić grę!

Planów na przyszłość miałem już miljony, najbardziej chyba chciałem zostać aktorem. #!$%@?, jak dobrze że nie podjąłem żadnych kroków by nim zostać, bo mając wzrostu tyle co karzeł w kapeluszu i poważne objawy łysienia, to na chleb bym chyba nie zarobił. Strażak natomiast, za dużo musi się nabiegać, więc też odpada. Zostałem tylko z jednym marzeniem na przyszłość z dzieciństwa, więc pora zrobić #!$%@?ą grę!

Prostą grę rzecz jasna, na tjelefony, bo bardziej jestem grafikiem a niżeli utalentowanym programistą jak @JavaDevMatt. Może to być pewną przeszkodą, ale być może własnie to będzie moim atutem? Patrząc na sukces gier takich jak flappy bird czy timberman, wierze że nie muszę się nader wysilać, by zarobić miljony monet! OBY NIE NAIWNIE.

Zatem głównym bohaterem niech będzie zombie, bo zombie zawsze są w cenie. Powinien też być #!$%@?, bo to nasze pokolenie przecież takie złe jest na wszystko, takie zepsute, właściwie przegniłe jak zombie. Więc niech to będzie #!$%@? zombie, którego powoli dobija wszystko to, co dobija i mnie. Wyśmienicie by było, gdyby zombie otrzymywał obrażenia od latających podatków, zjadał mózgi napotkanych homosiów i z buta traktował słodkie kociaki! Było by epicko, taka alegoria otaczającej nas rzeczywistości. Rozumiecie, przekaz masowy robiący z nas zombie i ta nieustanna walka o powrót do normalności w świecie gdzie wszystko zaczyna stawać na głowie.

Brzmi jak świetny plan, szkoda że umiem dopiero machać rękoma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gamedev #unity #tworczoscwlasna #chwalesie
Pobierz einz - Chcę zrobić grę!

Planów na przyszłość miałem już miljony, najbardziej chyba...
źródło: comment_C6wFzwGLpNX4M1Ll8qfg4o4xLTuvvg4l.jpg
  • 8
gdyby grafik byl najwazniejszy nigdy nie zagralibysmy w jakakolwiek gre, a nawet nie mielibysmy komputerow. Grafik tez nie mialby swojego photoshopa :-P. Najważniejszy jest pomysł.