Wpis z mikrobloga

Mireczki każdy kto kupił w maju:

Microsoft Lumia 640;
Microsoft Lumia 640XL;
Microsoft Lumia 535.

Może otrzymać robota Sphero 2.0 (kulka z żyro) normalnie życzą sobie za niego 450zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest ich łącznie 1000 (250 kulek dla Lumii 535, 600 dla Lumii 640 i 150 dla Lumii 640 XL)
Należy wypełnić stosowny formularz z poziomu tej aplikacji
Regulamin promocji tutaj
Uwzględniane są wyłącznie fabrycznie nowe egzemplarze zakupione w dniach 8-31 maja

#lumia #lumia640 #lumia535 #windowsphone #bojowkawindowsphone #cebuladeals #rozdajo
Pobierz Jabba-Dabba-Doo - Mireczki każdy kto kupił w maju:

Microsoft Lumia 640;
Microsoft...
źródło: comment_VPEuLRP4zfrwh1nGdnhlEfEWXNB70uCb.jpg
  • 16
to jeśli nie rozdali jeszcze wszystkich (promo trochę już trw


@szczurek_87: Ja kupiłem 640 XL, wypełniłem formularze (też wpisałem normlany numer konta) i nie dostałem żadnego potwierdzenia :(
@Jabba-Dabba-Doo: W #!$%@? lecą w tym MS, to pewnie i z tym. 11 maja dostałem potwierdzenie (lumia cashback), że moje zgłoszenie zostało zaakceptowane, a jakoś do tej pory pieniędzy nie otrzymałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jabba-Dabba-Doo: Ja tutaj od lumii cashback. Oczywiście zadzwoniłem do nich (w sensie to tej agencji, a nie do MS) i miła pani poinformowała mnie że pieniądze zostały przelane na podany numer konta, ale oczywiście bank nic o tym nie wie bo nic nie zostało zaksięgowane itd. Sam nie wiem co o tym myśleć...
@alisonn: Bardzo się cieszę że go masz! Jak kupie coś na WP to zgłaszam się do ciebie odnośnie wypożyczenia! :)
@shox: Cholera to powinno być realizowane bez problemu, może dobrze byłoby uderzyć tym razem do działu MS odpowiedzialnego za organizację konkursu skoro realizacja zawodzi i niech oni wyjaśnią sprawę w twoim imieniu. Może w tej agencji ktoś puszcza cashback na konta znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º)