Wpis z mikrobloga

@zgnily: No ale przecież ja nie wierze że są w większości ludzie co sądzą że pies jest ważniejszy od człowieka czy obniżyć kosztów o 50% jest niedobre bo umrze stonoga z dachu. Ludzie odwalają takie dziwne rzeczy na pokaz że aż mi się chce płakać. Ktoś im nalał do głowy takie gówno i potem próbują mnie tym zainteresować. Ludzie w 80% kłócą się się pomiędzy gównem a gównem. PO kradnie i
@zgnily: Jest ciekawe odniesienie z historii. Pamiętasz lata przed 1772. W kraju się ludziom #!$%@?ło w głowie, król żył na kredyt a ludzie mieli #!$%@? i pisali śmieszne wierszyki na temat króla bo sądzili że jakoś będzie. Jak mam nabrać #!$%@? dystansu jak mój kraj gnie sączony przez jakieś gówno, zresztą jak cała Europa. Jak by to było mało przypomnij co się działo w Rzymie przed upadkiem, przecież to początek końca.
@pawel0707: wyluzuj, wajchy szybko nie przestawimy, jesteśmy zniewoleni od 1939 roku, odzyskujemy przyczółek po przyczółku. W 1772 destabilizowały sytuację w kraju czynniki zewnętrzne, dzisiaj wpływy zewnętrzne również są silne w naszym kraju. Wystarczy sobie to uświadomić, nie bać się tego i przeciwdziałać temu. W niedzielę mamy słaby wybór na zmiany, ale jednak jakiś jest.

na pokrzepienie
https://youtu.be/9ieQdd5i4Pw?list=PLhiRxB55OW3p54Ioe2XycLS8GBvn5Rtw-
@zgnily: Mam nadzieję że coś się zacznie dziać. Bo mnie to w sumie obojętnie mi czy umrę od kuli tych zdrajców, raka czy samochód mnie #!$%@? na pasach. Jestem katolikiem to w słusznej sprawie mogę umierać spokojnie. To ateistom może być przykro. Ale wiesz też lubię życie więc nie będę pchał się sam bez broni.