Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki. Chciałam udzielić się po raz ostatni w wyborczym topiku na zakończenie. W niedziele wszystko się okaże, ale zwracam uwagę na parę istotnych spraw.
Nie bać się zmiany to jedno - szukać zmiany za wszelką cenę to drugie. Słowa - nie może być już gorzej - może być gorzej i to dużo gorzej. Wierzyć w obietnice złożone poparte marnym programem - czy wierzyć w obietnice nie poparte żadnym programem. Wierzyć politykowi, który przez 5 lat był uśpiony, ale stabilny - czy takiemu, po którym można spodziewać się wszystkiego.
Proponuję przed niedzielnym wyborem zastanowić się czy, aby na pewno nie mamy nic do stracenia? Czy jesteśmy gotowi na powołanie kolejnych komisji na rzecz badania katastrofy vel zamachu w Smoleńsku i roztrząsanie tego po raz kolejny i kolejny? Czy jesteśmy gotowi na zakaz in vitro lub jego restrykcyjne ograniczenie? Czy jesteśmy gotowi pokazać na arenie międzynarodowej Pana Macierewicza? Czy jesteśmy gotowi na to, aby ktoś zmuszał nas na siłę do wiary i postępowania stricte według wiary? Czy jesteśmy gotowi wysłać Pana Prezesa do Prezydenta Putina i czekać co się stanie z naszą przyszłością?

Wiem, że jesteście sfrustrowani i wkurzeni, ale czy jesteście na to wszystko co nas czeka gotowi???? JA NIE JESTEM.
GŁOSUJCIE NA BRONKA A W WYBORACH PARLAMENTARNYCH WYPUNKTUJCIE KUKIZA - TO BĘDZIE DOBRA ZMIANA. ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ.

Nie wiem jak wy, ale ja chcę żyć w wolnym kraju.
#wybory #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Agae: Tylko po co prowadzić za nich kampanię, tak z dobrego serca? Polityk to produkt, jak proszek do prania albo szampon przeciwłupieżowy. Niech reklamują je ci, którzy mają w tym interes.
  • Odpowiedz
@Agae: Zapewne nie czytałaś książki Sumlińskiego. Jednak polecam przeczytać, przydałby się zapas valium na depresję. Macierewicz wniósł swój wkład w historię Polski likwidując WSI, a co zrobił Komorowski?
  • Odpowiedz
@Agae: Dobrze prawisz, taki zestaw jaki proponujesz daje szanse na racjonalny rozwój i odsuwa radykalizm, który dzisiejszych niestabilnych czasach może przysporzyć nam wiele problemów. Potrzebujemy wyważenia i rozsądku zamiast kosy na sztorc w imię patriotyzmu.
  • Odpowiedz
@Agae:

Mogą minusować, ale może chociaż jedna osoba się nas tym zastanowi...

Nad czym się mam zastanawiać, nie masz racjonalnych argumentów za Komorowskim, tylko straszysz Macierewiczem, Smoleńskiem, zakazem in-vitro. To ile w końcu ci płacą?
  • Odpowiedz
@Agae: teraz zauważyłem że jesteś zielonka i właściwie to powinienem Cię zbluzgać jak tu wszyscy zebrani i tak jak zbluzgałem zielonke agitującą za Dudą. Z ta różnicą że tamta zielonka obrażał a Ty kulturalnie.
  • Odpowiedz