Wpis z mikrobloga

@Shodan56: @Mithrindil:
Tak. Masakra jest!
Szukam sobie Seata Ibizy - jadę do komisu 200 km ode mnie bo trzy modele mają. Jeden odpada od razu, bo lakiernik spartolił robotę. Dwa pozostałe modele też lakierowane i szpachlowane (trosze ładniej). Silniki oczywiście umyte, bo po co pokazać czy nic tam nie cieknie. W ogłoszeniu napisane ze książka serwisowa jest....ale auto z Grecji a tam olewają wpisy i książka jest pusta.... Niby bezwypadkowe,
@MaGu_u: Polecam spojrzeć sobie na niemieckie strony z autami. Wyleczysz się z nierealnie niskich przebiegów i śmiesznie niskich cen niektórych aut w Polsce. Druga sprawa to po aut do handlarza nie jechać dalej niż 20km.
@MaGu_u: bo zrobisz 4 wyjazdy po 200km to do auta dokładasz prawie 1000pln na samych przejazdach. Większość aut w komisach to parchy, coś godne uwagi zdarza się rzadko i wg mnie nie warto jechać, szkoda czasu i pieniędzy. Tym bardziej że szukasz dosyć popularnego auta - prędzej czy później trafi się coś na miejscu.
@MaGu_u: warto spojrzeć na fora marki i/lub modelu - często jest tam dział giełda i pasjonaci sprzedają swoje auta. Nie wszystkie są w super stanie ale sprzedawcy zwykle są uczciwi i mówią co w aucie piszczy.
@MaGu_u: ja tak kupiłem swoje. Nie było jakieś mega wypieszczone ale było lepsze niż 80% które oglądałem. Dodatkowo przed zakupem wyszukałem posty właściciela na forum więc widziałem co się w aucie psuło i jak było naprawione
@MaGu_u: ostatnio pojechalem z kumplem ogladac audi. czujnik lakieru mam w aucie, nie pajacuje z nim, tylko ostatecznie do wyciagniecia przy watpliwosciach. dojechalismy. bite? nigdy w zyciu, calosc w oryginale. ogladam. rzeczywiscie ladne, ale prawy tyl blotnik jakos dziwnie. panie co tu sie dzialo? no jak to co, nic nigdy. sto procent bylo. ide po miernik. olaboga nie dziala. jednak dziala, tylko zamknelo skale - powyzej 2mm. panie tutaj slupek chyba
@emmwuu: kuwa... No i wlasnie takich akcji jest na peczki! Auto bezwypadkowe a na miejscu: zderzak przedni i maska malowana, przednia szyba nieorginalna...no w ogole dzwona nie bylo :/
@MaGu_u: do czerwonosci doprowadzila mnie sytuacja w komisie w radomiu. bylem raz w radomiu i powiedzialem ze nigdy tam nie pojade, bo banda handlarzykow i oszustow. namowil mnie kumpel i pojechalem jeszcze raz. sliczne audi na zdjeciach wystawione dzisiaj, jutro rano jedziemy. no perelka. na miejscu jeden wielki parch. fotoszop, fotoszop i fotoszop. na zdjeciach sliczny przod. na zywo zolte lampy, parchy rdzy na masce, pekniety kierunek. no ruina. na prowadzenie
@emmwuu: niby jestem fanem wolnego rynku ale widac tutaj sie nie sprawdza. Komisiarze sprzedaja taki szrot ze to dla przyszlego uzytkownika jest naprawde niebezpieczne :/
A wlasnie, ciekawe czy byla kiedys taka sytuacja ze po wypadku ktos podal do sadu handlarza bo wyszlo ze ukryta wada samochodu byla przyczyna tegoz wypadku?