Wpis z mikrobloga

Potrzebuję nabyć pendrive 64 GB za małe pienioszki. Te najtańsze z allegro jak na zdjęciu jakoś do mnie nie przemawiają - choć może niesłusznie. W każdym razie pytam, czy możecie z własnego doświadczenia polecić jakiegoś sprzedawce, czy brać może taki ze sferisa za 80 zł? http://www.sferis.pl/p/259636-kingston-flash-dt101g2-64gb-dt101g2-64gb.html

#pytanie #komputery #pendrive
Pobierz pogop - Potrzebuję nabyć pendrive 64 GB za małe pienioszki. Te najtańsze z allegro ja...
źródło: comment_XHoeLQXl1vP6WdLci3uFIqw1kmAGeCK4.jpg
  • 16
@wonsz_smieszek: Miałem takiego, który ładnie zgłaszał dużą pojemność. Dane na niego zapisywałem, odczytywałem- wszystko ok. Dopiero po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że część danych jest wyzerowana. Np. oryginalny plik miał 4 GB, ale końcowe 3 GB to były zera. Podczas początkowego sprawdzania sprawdzałem początek pliku i wydawał się ok. Np. filmy ładnie działały dopóki nie przewinąłem do końca.
@duch_revolucyji: przenoszę dane do obliczeń, natychmiast bym się zorientował, bo są mielone cały czas na serwerach :) Patenty z wkładaniem mniejszej pamięci, niż twierdzą na opakowaniu są znane i zwracałem na to uwagę.

Może miałem po prostu szczęście, a może sprzedawcy po prostu sprawdzają i mimo wszystko nie chcą aż takiej lipy odwalać, żeby nie szarpać się z ludźmi :)