Wpis z mikrobloga

Dziś ass to grass squat dej, brakuje 15 kg do 2x masy własnej w siadzie, módlcie się żeby nic nie strzeliło mirki, trochę się cykam. #mikrokoksy #silownia #squatass ( ͡° ͜ʖ ͡°) #chuckwycinanaefce Btw poleca ktoś jakieś taśmy na stabilizację kolan jakby mi się kiedyś chciało więcej niż 2x masa ciała siadać? Najlepiej znajdowalne na amazonie :)
  • 24
  • Odpowiedz
@chuckmls: rób przysiady częściej, nawet lekkie. wtedy nic nie strzeli. "Strzelanie" jest często spowodowane różną prędkością regeneracji tkanek i mięśni więc częste siadanie eliminuje tę dysproporcję

15kg? daję Ci na to 2-3 miesiące a jak nie to wypad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@berti: chodzi mi o to żeby żaden przyczep nie #!$%@?ął, tak to kolana mi nie skrzypią ani nie strzelają :D @koniarek: 94 jakieś teraz (redukcja ale ładowanie kretą) Ale wynik liczę od wagi 100 kg bo mi tak prościej xD siadam 185 hi bar, ale mam mroczki przed oczami po 1 powt.
  • Odpowiedz
@chuckmls: Ja doszedłem do 2x swojej wagi i nawet ponad to. Lecz z powodu braku dobrych asekurantów a chyba bardziej z jakiegoś głupiego wewnętrznego strachu zaniechałem dalszych prób.

  • Odpowiedz
@chuckmls: @chuckmls: stary jak ćwiczysz na tramadolu tzn. że nie jest dobrze.. ja bym odpuścił takie treningi jak to potrzebujesz, lepiej trochę odpocząć, zregenrować jeśli chcesz ćwiczyć jeszcze lata. możesz przesadzić i nie wrócić na siłke, pojedziesz do tzw. 'snap city'...
  • Odpowiedz
  • 0
@miqel: dał mi na ból po prostu. Mam dostęp od kopa do rtg, mri itp itd jak mi Żebro wpadło przy mc to sobie zrobiłem wszystko na raz, a że m. Lekko nadszarpniety na przyczepach to normalne że dał mi coś innego niż paracetamol xD ostatnio znowu dzwigałem 180 na mc i zacząłem czuć że źle się dzieje więc przerwa od mc
  • Odpowiedz
  • 0
@miqel: źle przeczytałem, tak powiedziałem lekarzowi że ibuprofen garściami muszę łykać i żeby dał mi tramadol. On mnie zna i wie że ogarniam farmakologia więc w sumie to wpisuje mi co chcę.
  • Odpowiedz