Wpis z mikrobloga

@cree: Mi się czytało lekko i przyjemnie, więc chyba nienajgorzej to wyszło. Jak dla mnie masz miły styl pisania;-). A co do Canyona to sam przymierzam się do wymiany swojej za dużej szosy i już wiem, że nowa, w dobrym już rozmiarze to będzie właśnie Canyon, zastanawiam się tylko nad modelem. Choć pewnie będzie to coś "tańszego".
@cree: O, o, widziałem ostatnie zdjęcie na insta! :D Piękność. Wybitnie mi takie czarne maty leżą.
Tak trochę na początku zaznaczasz, że to nie będzie słodkie pierdzenie i marketingowe frazesy i że będzie w miarę obiektywnie... a potem lecą same superlatywy, strząchnięte tylko delikatnie na koniec kontrargumentem, że "trzeba go często myć"... trochę mi się to kupy nie trzyma. To tak odnośnie pisarskiej części. ;)
@cree: Ja się przymierzam od pół roku do Canyona i ciągle na model się nie zdecydowałem - zwłaszcza, że i tak muszę jeszcze w szytki zainwestować.

Recenzja fajna, ale dla mnie za mało technicznych zagadnień no i 8 lat temu prowadziłeś blogaska? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Byłem ciekaw ile ważył Twój konkretny model względem tego co podaje producent. Oni chyba zaznaczają, że realna waga może się różnić
Pobierz
źródło: comment_RGH2vHON0x3Snf2hNrB27tPMU7IksGXZ.jpg
@cree: Tak jak Nirguna: mało o technice. Napisz o tym jak z płynnością 105 (chociaż nie wiem czy masz porównanie skoro to pierwsza szosa), czy coś zmieniałeś w rowerze poza kołami, jak oryginalne koła się trzymają po takim przebiegu, czy wszystko jest na razie bezawaryjne. Bo, że rower ładny czy nie to można samemu ocenić;)
@filftp: @teryuu: @Grevil89: Dziękuję za opinię
@wspodnicynamtb: O sprawach technicznych mam napisane sporo, ale tekst jest ukryty, czekam aż zrobię dobre zdjęcia poszczególnych elementów i wtedy będzie widoczna całość. Czekam aż brat zwróci mi aparat :<
@Nirguna: Od około 8 lat(matura) praktycznie nie pisałem żadnych dłuższych tekstów. Kiedyś sporo pisałem ale na inne tematy. Z tego co pamiętam, waga roweru była taka sama jak deklarował producent. Lemondkę
@cree: A widzisz to ja bym chętnie poczytał jak się sprawuje klasyczna rama z lemondką. Generalnie uważam, że Canyony są świetnymi sprzętami, malowanie Katushy boskie. Ale w cenie dobrego Canyona jest sporo innych fajnych rowerów, a wydaje mi się, że przeciętny użytkownik szosy i tak nie doceni różnicy między ultegrą, a 105.

Masz przejechane 4 tysiące, więc to na prawdę nówka. Ciekawe jak będzie po 20 tysiącach się sprawował. Ile wytrzyma
@cree: Jeszcze Cię dopytam. Jak się czujesz na tym rozmiarze ramy? Ja mam 172cm i przymierzam się do eSki, a że do Canyona raczej się nie przysiądę to wolę od razu trafić w rozmiar.
@filftp: Przy moich 176cm, rozmiar ramy - m(56), górna rura ma chyba: 549mm, podsiodłowa: 537mm. Uważam że rozmiar jest idealny. Podejrzewam że S była by dla mnie zbyt mała a L zbyt duża.