Wpis z mikrobloga

@Misaki: A to, że to nie jest karmazynowy to nawet taki laik od spraw kolorów jak ja wiem, bo to jest bo prostu dość ciemny czerwony (przynajmniej według mnie xD). Tak tylko napisałem, bo chciałem @mar0uk lekko rozdrażnić, bo ona nieraz mi wypominała, że moje obrazki w #redeyesalert nie mają tak naprawdę czerwonych oczów tylko jakieś tam inne, a że to czerwony nie jest :D

A krew ma kolor szkarłatny

Czyli
Często się mówi, że mężczyźni rozpoznają tylko podstawowe kolory

@joookub: Mój słownik jest lekko rozbudowany :3
zielony, moro, brązowy, czerwony, miedziany, pomarańczowy, niebieski, ultramaryna, granatowy, żółty, złoty, różowy, łososiowy, czarny, biały, szary, stalowy, srebrny

Trochę mnie to martwi bo podobno...

Pobierz FlaszGordon - > Często się mówi, że mężczyźni rozpoznają tylko podstawowe kolory
@jo...
źródło: comment_LMJiXeXU6V5ZdNdU8424mM1vgJmNPRFe.jpg
@mar0uk: No tak , tylko ja taki nieogar nie wiedziałem, nie wiem czemu, czym się różni czerwony od amarantowego, burgundowego lub karmazynowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misaki: Taką zasadę generalnie wyznaje w życiu :) Jednak nie ma najmniejszych potrzeb, żebyście nas traktowali gorzej, bo wszyscy mężczyźni, a w szczególności ja w wspaniały sposób traktujemy wszystkie #rozowepaski :D
@FlaszGordon: Mój wykładowca ma inną alternatywną wersję 3