Wpis z mikrobloga

Mój biedny komputer nie spełnia nawet minimalnych wymagań, ale chyba idę kupić ten #wiedzmin3
Tylko dlatego, że Geralt wreszcie nauczył się skakać. No i chcę zobaczyć inwazję Nilfgaardu, ale to tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@Jurigag:
Win 8.1 64 bit
CPU Intel Core i3-2125 (2x 3,6 GHz), 4 wątki
GPU AMD Radeon HD 7700 series (bodajże dokładnie to był 7770), włożony do slotu PCI-Express x16
8GB RAM DDR3
@Lordzio: powinno luzem odpalić, na gorszych kartach szło imho ta tabelka też jest #!$%@? bo np taki hd 6970 czy 6950 są dużo wydajniejsze od 7790 czy 7850, ja bym kupował i grał, a jak nie pójdzie to wymiana grafiki to kwestia 700-800 zł na r9 280x na ultra-wysokie detale
@Lordzio: No wiadomo, wcale by mnie to nie zniechecilo. Nie kupowalem bo balem sie, ze przez karte i procesor gra w ogole sie nie uruchomi. Teraz majac juz wiecej informacji wyglada to troche inaczej.
@Ddawid6: Ustawię mu moc chłodzenia na 100% i zobaczymy xD

Poza tym niedawno czyściłem wnętrze komputera z kurzu, temperatura GPU spadła mi o jakieś 40 stopni (tak, osiągała nawet 100) przy najwyższym użyciu, czyli odpaleniu Watch_Dogs na Ultra.

Teraz nawet się na Ultra nie tnie


Tak więc myślę, że mi zadziała. Mogę wieczorkiem zawołać ;p
@marsellus1: @Lordzio: Procek to Core 2 Duo E6750 puszczony na 3.2. Mi się nawet bardzo nie grzeje w środku, ale póki co odpalałem tylko na kilkanaście/dziesiąt minut, żeby zobaczyć jak i czy chodzi, bo dopiero kończę W2 (brak czasu na granie - premiera W3 mnie zmobilizowała do skończenia W2). Nie jest źle, myślałem, że do W3 będę musiał zmienić grafę, a co za tym idzie w moim przypadku to i