Wpis z mikrobloga

@Gaboleusz: Jak bardzo irytująca jest ta myśl stereotypowa. Równie dobrze można powiedzieć, że największa patologia jeździ Golfami bo są tanie, najwięcej dresów jeździ Calibrami, bo też są tanie. Passaty są tylko dla Januszy, Audi dla kolejnych dresów. Mercedesy są dla dziadków, BMW dla buraków, Ferrari i lamborghini tylko dla lanserów którzy nie mają co robić z hajsem. Więc panie wielki, czym mamy jeździć? Tylko 500 konnym potworem z własnym szoferem, płacąc
@Gaboleusz: Ból dupy mam jedynie o głupie stereotypy. Czy jeżeli kiedyś zobaczyłem Volvo, które chciało w rondo wjechać bokiem przy okazji ścinając lampę i bramki przedzielające drogę to mam uważać, że każdy kierowca Volvo to nieudany wiejski drifter?
@gbyrka: co racja to racja. Rumunia robi kawał dobrej roboty klepiąc te strupy. Można powiedzieć ze to główny towar eksportowy poza samymi Rumunami oczywiście. Dla dacie omijam. Nie mam zaufania do sochodow które jako nowe nie maja 5 gwiazdek w ncapie. Tanie samochody dla ludzi którzy chcą koniecznie mieć nowy "samochód" a nie stać och na normalne auto. Niech to będzie nawet Skoda ale nie Dacia.
@GrzyBeeeeeK: sportowy motocykl ma drogę hamowania ze 100km/h około 3 razy krótszą niz przeciętny samochod. Pomijam fakt ze w tzw terenie zabudowanym są czesto wielopasmowe drogi dorównujące ekspresowym.
@unearth: nie mam danych, faktycznie dane wziąłem trochę z dupy ale codziennie jeżdżę średniej klasy samochodem i motocyklem, i widzę że motocyklem jestem w stanie wyhamować znacznie szybciej
@GrzyBeeeeeK:

jak zapierdlasz w zabudowanym ponad 100km/h to jestes idiotą


xD Jeśli #!$%@? między blokami uliczką osiedlową, to owszem. Natomiast oni nie stoją na zwykłych ulicach, tylko na tych największych, przypominających autostrady. Od cholery jest ładnych miejsc na takich drogach, gdzie kiedyś po czymś zostało ograniczenie do 30-40km/h którego nigdy nie pofatygowali się zdjąć bo dobrze się tam stoi z fotoradarem i każdy człowiek z połową mózgu jedzie tam sobie zazwyczaj