Wpis z mikrobloga

Marcinie, widzę że powstał jakiś problem systemowy z naszej strony. Przy próbie płatności najwyraźniej wystąpił jakiś problem i Twoja transakcja została "wstrzymana" przez nasz system. Gdy drugi raz próbowałeś opłacić zamówienie, i tym razem wszystko przeszło zgodnie z planem, nasz system nie odblokował Twojej transakcji. Weryfikację takich transakcji robiliśmy pod koniec zeszłego tygodnia i dopiero wtedy Twoje zamówienie zostało puszczone dalej, stąd opóźnienie w wysyłce. Kontaktujemy się z InPostem czy uda się dostarczyć Twoją przesyłkę jeszcze dziś. Ewidentnie jest to błąd po naszej stronie za co serdecznie Cię przepraszamy. Jak tylko otrzymam informację z InPostu co z Twoją przesyłką, dam znać. Jednocześnie pomyślimy nad jakąś formą rekompensaty za tą sytuację.


Nic nie napisali dzisiaj co do tego kiedy paczka dojdzie :C Czyli pewnie jutro, albo i pojutrze (aktualnie status w trackingu mam - przyjęto w oddziale). A specjalnie opłacałem by zagrać już dzisiaj o 1 w nocy, #!$%@? mać :C Zamów preorder, dostań grę 2-3 dni po premierze, #!$%@?, nie polecam, 1/10. Ciekawe, czy jeszcze do mnie napiszą xD

#wiedzmin
  • 2
@Kangel: doszla dzisiaj paczka, zadnej rekompensaty z ich strony na razie brak, ale maja napisac. W sumie mialbym gdzies ta rekompensate, gdyby nie to ze to preorder i mialem dostac o tej cholernej polnocy 19stego go. I ze dlugo czekalem. Gdybym zamawial cos normalnie i opoznilaby sie dostawa to po prostu machnalbym reka