Wpis z mikrobloga

@mateusz754: heheh, nie koniecznie :D No ale nie które etapy mnie kompletnie zadziwiają, kiedy myślę że nie puszczą ucieczki puszczają albo wygrywa ktoś mniej znany, kiedy jestem pewny że musi być ucieczka na metę przyjeżdża cały peleton albo Contador i spółka- ot piękno sportu.
@mountaineer: Dokładnie, szczególnie wczorajszy etap pod tym względem bardzo mocno zaskoczył, bo ucieczka, umówmy się, rewelacyjna nie była, a i szans dla sprinterów dość mało. Ale od czasówki powinno być już bardziej regularnie, jak liderzy zaczną się już ciąć na poważnie, szczególnie Richie ma coś do udowodnienia :)

Chyba, że Zakarinowi znowu umyśli się wygrywać, a wiadomo, że to jest bardzo ciężko powstrzymać :P
@mateusz754: Jeśli będzie trzymał koło jak dotychczas i nie będzie się bał atakować to może być bardzo ciekawie, sama czasówka również może być strasznie interesująca.

Co do Zakarina to gość ma albo niesamowity talent i wstrzelił się z formą albo niestety... Tak jak kiedyś napisałem, kolarze ze wschodnich grup mają bardzo udaną I fazę sezonu oby było to zasługą ich ciężkiej pracy zimą...