Wpis z mikrobloga

Pewnie #niepopularnaopinia ale #wiedzmin3 to jak narazie średniak taki 7-8/10. Gra dobra ale bez fajerwerków. Dobra ale jak dla mnie nie nextgenowa. Gram na uber ustawieniach poza tymi całymi włosami w 1080p. Na wstępie powiem że przeszedłem samouczek i pierwszą krainę. Jak dla mnie oprawa graficzna ssie w porównanio do takiego gta v czy dragon age inkwizycji. Nie wiem czy to wina kolorów, czy tego że drzewa się gibają jak #!$%@? ale strasznie mnie męczy. Ten wschód i zachód słońca... jakbym pływał w jakiejś #!$%@? mirindzie. Co innego noc, zwiedzanie przy świetle księżyca wymiata bo nic nie #!$%@? mnie w oczy. Wszystkie wnętrza i modele postaci naprawdę wymiatają ale te pola lasy i doliny są gorsze niż w wiedźminie drugim. Kolejna rzecz to jak dotąd pusty świat ciągle latam od punktu do punktu po pustym lesie czy polu a jak już napotykam npców to gadają tymi samymi tekstami które po 10 razach się nudzą. Jak dla mnie świat w takim skyrimie był o wiele bardziej przystępny i ciekawszy. Żeby nie było że tylko narzekam to na pochwałę zasługuje fabuła i audio które tworzy niesamowity klimat. Podobają mi się wszędobylskie słowiańskie smaczki i zmiany w ekwipunku, tworzeniu postaci i systemie walki. Jednak po hajpie jaki redzi nam zafundowali jestem najnormalniej w świecie zawiedziony a reklamowanie tej gry jako "first true next gen" jest śmieszne. Gra się przyjemnie ale sporo rzeczy jednak irytuje i przejdę tą grę dla fabuły. Może dalej będzie lepiej.
  • 6
@Khaine: Mi to się marzy ten niby filtr z pierwszych trailerów. To będzie niebo dla moich oczu bo obecne kolory są beznadziejne. Dragon age był jeszcze bardziej przesycony ale tam mnie to nie denerwowało tak jak w wiedźminie. I dodam jeszcze że patrząc na wygląd gry i to co dzieje się na ekranie to optymalizacja leży i kwiczy porównując to do gta. Teraz sam nie wiem czy bardziej jestem podjarany nowymi
@RivaTnT90: Dorzuciłbym do tego niedorobienie techniczne. Projektant interfejsu zasłużył na psa-przewodnika. Nieco baboli graficznych, #!$%@? się u mnie z nieokreślonego powodu. System walki mocno przeciętny. Walka konna to pomyłka. Konie same w sobie zabugowane. Patch usunie część rzeczy, ale nie najwazniejsze.